جهانگیری نمایه

نشست غیر علنی مجلس با حضور اسحاق جهانگیری و وزرای مربوطه به منظور بررسی گرانی‌ها تا دقایقی دیگر تشکیل خواهد شد.

به گزارش مشرق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه (3 تیرماه 97) در جریان بررسی لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت، اظهار داشت: قرار بود ما خطاب به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اظهارداشت: اگر فرصت دارید سه‌شنبه هفته جاری جلسه غیرعلنی برای بررسی گرانی‌ها داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

حضور جهانگیری در مجلس به منظور دفاع از لایحه تفکیک ساختار دولت

براساس این گزارش، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور پس از استماع این سخنان با تکان دادن سر خود به نشانه تائید موافقت کرد که این هفته جلسه غیرعلنی برای بررسی گرانی‌ها و وضعیت اقتصادی کنونی تشکیل شود.

مدتی بعد علی لاریجانی رئیس مجلس اعلام کرد که نشست غیرعلنی قرار است همین امروز (یکشنبه) برگزار شود.

وی افزود:  قرار بود ما صبح امروز برای بررسی گرانی ها جلسه غیر علنی برگزار کنیم؛ با توجه به اینکه وزیر مربوطه نتوانست در صبح امروز در مجلس حضور یباد این جلسه لغو شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: قرار بود سه شنبه هفته جاری با حضور آقای جهانگیری جلسه ای برگزار شود که در آن روز گویا وی در مسافرت است.

لاریجانی در ادامه عنوان کرد که با توجه به اینکه مسئله گرانی ها موضوع مهمی است به دلیل اهمیت این مسئله، پس از پایان دستور کنونی و بررسی لایحه تفکیک ساخحتار دولت جلسه علنی خاتمه یافته و نشست غیرعلنی با حضور جهانگیری و وزرای مربوطه برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس