جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به اینکه مقابله با گرانی، یکی از محورهای جلسه بعدی این ستاد خواهد بود، از حضور و ارائه گزارش سازمان اطلاعات سپاه در نشست اخیر ستاد خبر داد.

به گزارش مشرق، شهباز حسن پور بیگلری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه، در جلسه اخیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که پس از 7 ماه وقفه برگزار شد به موضوعات مختلف از جمله دلایل گرانیهای اخیر پرداخته شد، گفت: با توجه به تخصصی بودن دلایل التهابات اخیر در بازارهای مختلف تصمیم گرفته شد که در جلسه بعدی ستاد، معاونین وزرای صنعت و اقتصاد نیز حضور داشته باشند و نقطه نظرات خود را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه در این جلسه اعضا از عدم برگزاری به موقع جلسات ستاد انتقاد کرده بودند، گفت:  از این پس قرار شد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت منظم و هر دو هفته یکبار برگزار شود. بر این اساس جلسه بعدی ستاد نیز دو هفته آینده برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

جزئیاتی از جلسات ستاد مهمی که بعد از ۸ ماه تشکیل شد

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: با توجه به گرانیهای رخ داده در بازارهای مسکن، طلا، ارز و همچنین سایر کالاهای مصرفی مردم، این موضوع به (یکی از) محور  جلسه تبدیل شد و قرار شد با هماهنگی کامل میان هر سه قوه با توطئه های خارجی برای ناامید کردن مردم در حوزه اقتصاد مقابله شود.

به گفته حسن پور، در جلسه اخیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای نخستین بار از سازمان اطلاعات سپاه نیز دعوت شد بود و این دستگاه نیز گزارش خود در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی را ارائه کرد. با توجه به جنبه محرمانگی گزارشهای ارائه شده در جلسه اخیر ستاد فعلا امکان مطرح کردن آنها در فضای رسانه ای وجود ندارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس