کد خبر 865848
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
حبیبی

دبیرکل حزب موتلفه گفت: این کار نوعی افسادطلبی و رو در روی منافع ملت ایستادن است، البته ما بین این جماعت غافل و وطن فروش با اصلاح‌طلبان واقعی تفکیک قائل هستیم.

به گزارش مشرق، محمدنبی حبیبی با اظهار تأسف از نامه خفت بار مدعیان اصلاح‌طلبی گفت: برخی از همین‌ها بودند که در فتنه 88 به کنگره آمریکا و پارلمان اروپا رفتند و با التماس از آنها خواستند که تحریم‌ها را تشدید کنید تا دولت قانونی وقت به زانو در آید.

بیشتر بخوانید:

واکنش شدید عضو اعتمادملی به نامه‌نگاری اصلاح‌طلبان

وی افزود: امروز آنها پس از تجربه تلخ برجام و بدعهدی آمریکا باز اصرار دارند دولت با حکام خائن کاخ سفید دوباره سر میز مذاکره بنشیند و به مطالبات نامشروع آنها در مورد قدرت دفاعی ایران پاسخ مثبت دهد. هر انسان منصف و بی طرفی یقین می‌کند که آنها منافع آمریکا را در ایران نمایندگی می‌کنند و کاری با منافع و مصالح ملی ندارند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: چندی پیش ترامپ گفت، ایران بزودی به میز مذاکره برای پرداخت امتیازات بیشتر برمی‌گردد، منظور او همین نامه خفت‌بار بود که عوامل آمریکا در ایران در حال تدارک آن بودند.

حبیبی با اشاره به گونه‌شناسی فکری امضاء کنندگان نامه اظهار کرد: یک مشت ورشکسته سیاسی بعلاوه فتنه‌گران سال 78 و 88 به همراه کمونیستها و طرفداران بهائیان سازه اصلی امضاء کنندگان نامه را تشکیل می‌دهند. این جماعت هیچگاه طی چهار دهه گذشته به فکر منافع ملت نبوده‌اند و همواره خواست اجانب و بیگانگان را به مسئولان دیکته و توصیه می‌کردند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه امضاکنندگان مدعی اصلاح‌طلبی هستند، تصریح کرد: این کار نوعی افسادطلبی و رو در روی منافع ملت ایستادن است. البته ما بین این جماعت غافل و وطن فروش با اصلاح‌طلبان واقعی تفکیک قائل هستیم و از اصلاح‌طلبان واقعی می‌خواهیم در برابر این موضع خیانت‌بار ساکت نباشند.

وی گفت: حزب موتلفه اسلامی این اقدام خائنانه و وطن‌فروشانه را محکوم کرده و تاکید می‌کند تجربه تاریخی برجام از حافظه تاریخی ملت محو نمی‌شود. دشمن در مذاکرات هیچ حرفی جز نقض عهد و پیمان ندارد ولو اینکه این پیمان بین‌المللی و چندجانبه به امضای شورای امنیت سازمان ملل رسیده باشد. با چنین دشمنی گفتگو بی فایده است و تنها کسانی به آن توصیه می‌کنند که به قول رئیس‌جمهور دیوانه هستند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
  اگر مسئول واقعی باشه همشونو سینه دیوار علی الخصوص... کرباسچی ...
 • SE ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
  همین ۴ روز پیش بود ترامپ دیوانه گفته بود ایرانی ها برای مذاکره مجدد پیش من برمی گردند!! ظاهرا این عده افساد طلب خائن نسخه این وحشی را با این نامه خیانت بار برای مردم این در حال نوشتن هستند. همزمان در رسانه های مجازی چهره خوبی از ترامپ نشان میدهند. اینها نوکران ترامپ هستند تا یه مدت دنبال اوباما راه افتادند بعد به هیلاری کلینتون دخیل بسته بودند ولی با آمدن ترامپ دیوانه شوکه شدند و قدری در مقابل افکار عمومی ساکت شدند. ترامپ آمد و برجام افسادطلبها را هم انداخت تو سطل اشغال! ظاهرا دیگه باید سکوت طویل المدت می گرفتند ولی نه...آقایان دیدند اینجوری که نمیشه! برجامشون رفته رو هوا و امیدهاشون و آبروی نداشته شون سوخت و به فنا رفت بنابراین بجای دفاع از عملکرد وحشتناک شون فکر کردند زرنگی بکنند و نامه ای به نیابت دولت برای نوشاندن جام زهر جدیدشان بنویسند و بجای دفاع از عملکردشان فرار به جلو را بهترین راهکار پیشروی خود دیدند!!
 • DE ۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
  1 0
  الی برکته الله