کد خبر 862943
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
1اعتراف آمریکایی ها درباره خلیج فارس از زبان سردار فدوی

سردار «علی فدوی» درباره شهید فریدونی گفت: شهید فریدونی یکی از نیروهای جدید ما بود ولی به نظر می رسد که دل او طاقت نداشت که این سیر طولانی را طی کند و به مقصد برسد، به همین لحاظ خیلی سریع به مقصد رسید.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار «علی فدوی» فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص شهید مدافع حرم«محمد مهدی فریدونی» از پاسداران نیروی دریایی سپاه، گفت: شهید فریدونی یکی از نیروهای جدید ما بود که دوره اول پاسداری را می‌گذراند و در نیروی دریایی سپاه مشغول شود.

دریادار فدوی افزود: به نظر می‌رسد که دل او طاقت نداشت که این سیر طولانی را طی کند و به مقصد برسد، به همین لحاظ خیلی سریع به مقصد رسید. سیری که یک پاسدار از انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته داشته، همین سیر بوده است، با این تفاوت که برخی به لحاظ دل خود این مسیر را شاید 40 ساله طی کردند تا به مقصد رسیدند، بعضی شاید 40 روز هم طاقت نیاوردند و به مقصد رسیدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: مسیر، یک مسیر است. مسیر اسلام، انقلاب اسلامی و پاسداری از انقلاب اسلامی است. مقصد و مسیر نهایی برای همه آرزومندان و دلدادگان این راه، شهادت است. این روال، روال دائمی بوده و خواهد بود، تا زمانی که انشاءالله به قول حضرت امام(ره) این انقلاب را به صاحب اصلی‌اش حضرت صاحب‌الزمان(عج) بسپاریم.

وی درخصوص ضرورت دفاع در جبهه مقاومت تصریح کرد: دفاع در جبهه مقاومت، مثل این است که بگوییم ضرورت نفس کشیدن چیست؟ اسلام، انقلاب اسلامی و روند 40 ساله ما این بوده است که در برابر زور تحت هیچ شرایطی دست از مبارزه برنداریم و در برابر مظلوم که از طرف خود و دیگر مظلومان کمکی را می‌طلبد، ساکت نباشیم. خدا را شکر در طی این 40 سال، انقلاب اسلامی سرفراز بوده و در همه عرصه‌ها در اوج بوده است. ما امروز به برکت انقلاب اسلامی و شهدا در اوج و مقتدر هستیم.

شهید مدافع حرم«محمد مهدی فریدونی» متولد سال 1366 شهرستان فسا بود که داوطلبانه و پس از پیگیری های فراوان جهت دفاع از حریم عقیله بنی هاشم به سوریه اعزام شد. این شهید روز 13 خردادماه مصادف با شب 19 ماه مبارک رمضان با زبان روزه در اثر اصابت خمپاره به شهادت رسید.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس