کد خبر 861518
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
امید ابراهیمی استقلال

آقاخان، امید ابراهیمی و جپاروف، سه تک تیرانداز استقلال در فصل آینده خواهند بود.

به گزارش مشرق، حریفان استقلال در فصل آینده برای بازی مقابل این تیم باید یک اصل مهم را درنظر داشته باشند، «به این تیم ضربه ایستگاهی ندهید.» استقلال این فصل مجموعهای از بهترین ایستگاهی‌زنهای لیگ برتر را در اختیار دارد و در این زمینه یکی از خطرناکترین تیمهای لیگ در فصل آینده خواهد بود.

پیکان فصل گذشته با به ثمر رساندن ۴ گل از روی ضربه ایستگاهی بهترین تیم لیگ برتر بود.  بعد از پیکان، صنعت نفت با زدن سه گل از روی ضربات ایستگاهی قرار داشت  و بعد از این دو تیم، استقلال با گل کردن دو ضربه ایستگاهی سوم بود. گلهایی که امید ابراهیمی و جپاروف وارد دروازه حریفان کردند. حالا برای فصل آینده آقاخان، یکی از ایستگاهی زن‌های پیکان هم به استقلال اضافه شده است تا این تیم پشت محوطه جریمه حسابی خطرناک باشد.

برتری دیگر استقلالی‌ها در این زمینه این است که آنها حالا برای زدن ضربات ایستگاهی متخصصان حرفه‌ای دارند! آقاخان راست پاست، جپاروف چپ پای تخصصی است و امید ابراهیمی متخصص ضربات راه دور است. به همین دلیل خطا کردن روی بازیکنان این تیم بیرون یا داخل محوطه جریمه، دور یا نزدیک میتواند به قیمت یک گل برای حریفان تمام شود و همین مساله استقلال را یکی از تیمهای خطرناک فصل آینده کرده است. روشی که بسیاری از تیمهای ایرانی نه بازیکن متخصصی برای آن دارند و نه برنامه ویژهای اما یکی از مهمترین روشهای رسیدن به گل محسوب می‌شود و شفر با این ابزارهایی که در اختیار دارد به راحتی از آن نمی‌گذرد.

منبع: وب سایت برنامه نود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس