کد خبر 860584
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
سامان قدوس

هافبک ملی پوش ایرانی استرشوندس اعتراف کرد که وقتی باشگاه سوئدی پیشنهاد سلتاویگو را برای جذب او را رد کرد، عصبانی شده است.

به گزارش مشرق، به نقل از سایت fotbollskanalen سوئد، خیلی وقت است شایعات زیادی درباره انتقال سامان قدوس، هافبک ایرانی استرشوندس سوئد پس از عملکرد خوبش در لیگ سوئد و لیگ اروپا شنیده می شود. این مهاجم در زمستان گذشته در آستانه انتقال به باشگاه سلتاویگو اسپانیا بود و پیشنهاد ۵۰ میلیون کرونی از باشگاه اسپانیایی کسب کرد اما انتخاب کرد در سوئد بماند. او به جای انتقال به سلتاویگو با باشگاه استرشوندس تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرد اما او امید دارد تا در آینده فرصتی پیدا کند تا سوئد را ترک کند. مصاحبه با قدوس درباره این موضوع به شرح زیر است:

* آیا پیشنهادی از سلتاویگو داشتی؟

بله. پیشنهادی از باشگاه سلتاویگو داشتم. از کیندنبرگ، رئیس باشگاه تشکر می کنم که به من پیشنهاد قراردادی جدید را داد. می خواهم به خاطر آنچه که برایم انجام داد از او تشکر کنم.

* در قرارداد جدیدت با استرشوندس دستمزد بالاتری دریافت می کردی؟ و یا بند و شرط خاصی در قراردادت بود؟

نه. من در واقع هیچ شرطی نداشتم. اما این را بگویم بله دستمزدم بهتر از گذشته شده بود.

* اما وقتی به تو پیشنهاد ۵۰ میلیون کرونی از سوی سلتاویگو دادند و می توانستی حقوق بالاتری دریافت کنی ولی باشگاه اجازه نداد، عصبانی نشدی؟

واضح است من عصبانی شدم. اما بعد از آن دیدم که به همراه استرشوندس ۲ بازی لذت بخش در لیگ اروپا مقابل آرسنال انجام دادم. متوجه شدم که آنچه انتخاب کردم برای من خوب شد.

* در تابستان پیش رو قبول نمی کنید که آنها(مسئولان باشگاه) مانع از رفتنت شوند؟

نه. بدون شک این طور نخواهد بود.

* کدام باشگاه برای تو مناسب است؟

نمی توانم این سوالتان را تجزیه و تحلیل کنم. وقتی پیشنهاد به من دهند، باشگاه آینده ام را انتخاب خواهم کرد.

* به نظرت کدام لیگ برای تو خوب است؟

واضح است با توجه به سبک بازی و فوتبال اسپانیا رویایم بازی در لالیگا است. به نظرم می توانم آنجا به خوبی عمل کنم. در حالت کلی من خواستار بازی در یکی از لیگ های معتبر اروپایی هستم.

* اگر به یک باشگاه بزرگی بروید، فرصت بازی کمتری در ترکیب اصلی خواهی داشت، با این موضوع چگونه برخورد می کنی؟

واضح است که من به تیمی خواهم رفت که بتوانم فرصت بیشتری برای بازی داشته باشم. من به مدیربرنامه هایم خبر دادم که برای حضور در تیمی باید با سرمربی تیم صحبت کنم نه با مدیر ورزشی باشگاه. می خواهم مربی آینده من بداند که من چه چیزی می خواهم. پس از آن خواهم فهمید که او چه برنامه ای برای من دارد.

* زمانیکه به جام جهانی نگاه می کنم اکنون تو به جام جهانی راه پیدا کردی و می تواند برای تو یک بازار بزرگ برای انتقالت باشد. وقتی تصمیم گرفتی در استرشوندس بمانی به جام جهانی و بازی با آرسنال در لیگ اروپا فکر می‌کردی؟

بله. این یکی از دلایلم برای تمدید با استرشوندس بود.

* چگونه خودت را با این فشارها زیاد برای جام جهانی آماده کردی؟

از طریق تمرین فشرده به این آمادگی رسیدم. در هر تمرین و در هر بازی تمرکز می کردم. فصلی طولانی را پشت سر گذاشتیم ولی اکنون وضعیت بهتر شده است و خودم را برای جام جهانی بهتر آماده می کنم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس