کد خبر 856894
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
پولادگر

در حالی که در روزهای گذشته رئیس فدراسیون تکواندو اعلام کرد منتظر جواب ساعی در خصوص مدیریت تیم‌های ملی است اما به نظر می‌رسد با مذاکره با ذوالقدری از حضور ساعی ناامید شده است.

به گزارش مشرق، در حالی که سیدمحمد پولادگر در ماه‌های گذشته برای انتخاب مدیرفنی تیم‌های ملی با هادی ساعی جلساتی را برگزار کرده بود اما به نظر می‌رسد با توجه به مشکلاتی که بر سر بازگشت پرافتخارترین ورزش ایران وجود دارد، فدراسیون از توافق با او ناامید شده است. 

در همین راستا روز گذشته (شنبه)، جلسه‌ای میان محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو و غلامحسین ذوالقدری، مدیر سابق سازمان تیم‌های ملی برگزار شد و توافقاتی نیز بر سر بازگشت او صورت گرفت. بعد از این جلسه رئیس فدراسیون تکواندو به همراه ذوالقدری از تمرینات تیم ملی پاراتکواندو بازدید کرد. 

ذوالقدری ضمن تایید مذاکره با فدراسیون تکواندو از پیشنهاد رئیس فدراسیون برای بازگشت به تیم ملی خبر داد اما توافق نهایی را منوط به بازگشت تیم‌های ملی از مسابقات قهرمانی آسیا در "هوشیمینه" ویتنام و برگزاری جلسات آینده عنوان کرد. 

در این شرایط باید دید سرنوشت آرش فرهادیان، رئیس فعلی سازمان تیم‌های ملی تکواندو چه خواهد شد. در روزهای گذشته با توجه به عدم همراهی فرهادیان با تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا شایعه قطع همکاری او با فدراسیون تکواندو منتشر شده بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس