کد خبر 850407
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
ویسی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: یکی، دو پیشنهاد دارم اما هنوز پیشنهاد قطعی به من نشده است.

به گزارش مشرق، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در هفته پایانی لیگ برتر، اظهار داشت: دیدار با نفت یک بازی تشریفاتی است. خوشحالیم که در شرایط سختی به هم نخوردیم. بازی کردن مقابل تماشاگران صنعت نفت لذت خوبی دارد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان افزود: البته اگر این بازی در شرایط متفاوتی برگزار می‌شد مثلا اینکه صنعت نفت در کورس سهمیه بود و ما هم در خطر سقوط بازی شرایط متفاوتی را داشت اما امیدوارم در این وضعیت فردا مردم از بازی لذت ببرند. این بازی، بازی خوبی خواهد شد که ما هم برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت اما آنها هم می‌خواهند جایگاهشان را ارتقاء دهند و آنها هم به دنبال سه امتیاز هستند. باید تشکر کنم از عوامل اجرایی مسابقات، همه کسانی که دستی در کار داشتند تا مسابقات با نظم برگزار شود.

وی در خصوص اینکه چه برنامه‌ای برای فصل بعد دارد، گفت: یکی، دو پیشنهاد دارم اما هنوز شرایط اوکی نشده است. هر چند دوست دارم که در استقلال خوزستان بمانم چون برای این تیم زحمت کشیدم و این تیم چند سالی است که به شکل عجیبی اداره شده است. دوست دارم کنار بچه‌های تیمم بمانم اما هنوز پیشنهاد قطعی به من نشده است.

ویسی درباره غایبین تیمش در بازی مقابل صنعت نفت تصریح کرد: مصدوم که زیاد داریم و محروم هم فقط شیخ‌ویسی است. آرام‌طبع، بهزادی‌کریمی، ماهینی، شریفات و یعقوب کریمی مصدومان ما را تشکیل می‌دهند.

وی در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه قرار است بازی فردا در حضور سفیر برزیل برگزار شود و این چه تأثیری در بازی خواهد داشت، عنوان کرد: خوزستان و مخصوصاً آبادان آدم را یاد تیم برزیل می‌اندازد و این حس خوبی است که به آدم القاء می‌شود. این یک حُسن برای تمام خوزستانی‌ها است و باید بابت آن خوشحال باشیم. اینکه سفیر برزیل این بازی را از نزدیک نگاه می‌کند بسیار خوشحال‌کننده است چون می‌تواند باعث شود همه دنیا بفهمند اینجا یک شهر به عنوان برزیل کوچک وجود دارد. امیدوارم در کل بازی خوبی را شاهد باشیم.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس