کد خبر 850387
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
مهرداد محمدی

یکی از گران ترین و در عین حال پرسر و صداترین خریدهای سپاهان قل بزرگ تر از براداران تاچیبانا بود، بازیکنی که در آن مقطع ستاره راه آهن بود و مشتریان زیادی داشت.

به گزارش مشرق، سه فصل پیش راه آهن در آخرین تجربه حضور در لیگ برتر دوقلوهایی را به عنوان پدیده به فوتبال ایران معرفی کرد که توسط حمید استیلی در تست های قبل از فصل جذب شده بودند. مهرداد و میلاد محمدی که پیش از حضور در تست های راه آهن از سوی مربیان وقت استقلال با پاسخ منفی روبرو شده بودند به یکباره به پدیده های راه آهن تبدیل و مشتریان زیادی پیدا کردند.

میلاد در میانه های فصل با قراردادی غیرمنتظره سر از روسیه درآورد و به احمد گروژنی پیوست تا پیشرفت او در این تیم سرعت بیشتری گرفته و به یکی از نفرات ثابت تیم ملی ایران تبدیل شود. اما قل بزرگ تر از برادران تاچیبانا به عنوان بهترین گلزن راه آهن سرنوشت متفاوتی داشت چون دست تقدیر او را به نصف جهان کشاند به این امید که خرید گران قیمت سپاهانی ها به مرد اول خط حمله تبدیل شود.

عبدا.. ویسی حساب خاصی روی این بازیکن باز کرد اما برخلاف تمام انتظارات مهرداد محمدی اصلا نتوانست به همان اندازه که برادر دوقلویش در این دو فصل رشد کرد، پیشرفت کند تا جایی که بعد از فصل ناامید کننده قبلی این بار در لیگ هفدهم عملکردی ناامیدکننده تر از اولین تجربه اش در نصف جهان را به جا گذاشت و تنها یک بار آن هم هفته قبل موفق به گلزنی شد که این گل هم اثری برای فرار از بحران زردپوشان نداشت.

مهرداد که خود سابقه بازی برای جوانان استقلال را در کارنامه دارد فردا ممکن است برای آخرین بار با پیراهن سپاهان مقابل تیم تهرانی به میدان برود چون عملکرد این بازیکن در جمع زردپوشان به نحوی نبوده که بتوان با اطمینان از ماندن او در فهرست جدید صحبت کرد به خصوص که گفته می شود باشگاه قصد دارد بازیکنان بزرگ و ستاره جذب کند. البته محمدی یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد و همین امر می تواند نقطه امیدوارکننده ای برای او باشد چون پرداخت غرامت این قرارداد سنگین خود پروسه ای دشوار خواهد بود.

مهاجم سرعتی و چپ پا که آخرین بار در بازی برگشت دو تیم در فصل گذشته موفق به گشودن دروازه استقلال در آزادی شد تا همین بازی قبل مقابل استقلالی های خوزستان پایش به گلزنی باز نشده بود از همین رو باید منتظر ماند و دید او حالا که موتور گلزنی اش روشن شده و طلسم را شکسته است می تواند فردا برگ برنده اصفهانی ها لقب بگیرد یا نه؟ مهاجمی که در بازی رفت دو تیم تنها یک نیمه وارد زمین شد و یکی دو بار هم تا آستانه گلزنی پیش رفت اما شوت های او را دروازه بان استقلال مهار کرد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس