کد خبر 850139
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
زرح ترافیک

در حالی طرح ترافیک ۹۷ از ۱۵ اردیبهشت اجرا خواهد شد که به گفته مسئولان حوزه حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران دارندگان طرح ۹۶ تا پایان اردیبهشت به صورت ارشادی جریمه می‌شوند.

به گزارش مشرق، به گفته محسن پور سیدآقایی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران  طرح ترافیک سال 97 از  15 اردیبهشت اجرا خواهد شد.

این در حالی است که روز گذشته  سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درمورد اجرای طرح ترافیک جدید گفت: طرح ترافیک از 15 اردیبهشت به اجرا در خواهد آمد و این طرح در مدت حدود 15 تا 20 روز ابتدایی به صورت ارشادی اجرا می‌شود.

بیشتر بخوانید:

آغاز طرح ترافیک از 15 اردیبهشت به صورت ارشادی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد:‌ در این رابطه جلسات فراوانی برگزار شد و همه برای این بود که حقوق مردم رعایت شود. ما ابتدا تلاش کردیم که آن برگردانیم؛ اما چون مصوبه شورا است، نمی شود این کار را کرد اما با این حال طرح سال 97 با در نظر گرفتن تمام جوانب اجرا خواهد شد و به گونه ای خواهد بود که مردم نباید نگرانی داشته باشند.

در همین رابطه خبرنگار یگیری را در خصوص انجام طرح به صورت ارشادی تا پایان اردیبهشت از معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران داشته و مسئولان این معاونت تاکید داشته که دارندگان طرح ترافیک 96 تا پایان اردیبهشت هم جریمه نمی شوند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس