آیت‌الله جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: خبرگان از مسئولین نظام توقع دارند در مورد فرهنگ و معیشت و اقتصاد و تولید اهمیت قائل شوند.

به گزارش مشرق، آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه 23 اسفند 96) در اختتامیه چهارمین اجلاس دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان دغدغه ارزش‌ها و اخلاق اسلامی و روحیه جهادگری و ایثار را دارد، خاطرنشان کرد: ما در ولایت فقیه و مقام معظم رهبری حداکثر تأکید را داریم چون معتقدیم ولایت فقیه ستون جمهوری اسلامی است و همه چیز حول این ستون می‌چرخد و انقلاب بر پایه ولایت فقیه ادامه یافته است.

وی با بیان اینکه انقلاب و نظام اسلامی تاکنون با ولایت فقیه با قدرت پیش رفته است، افزود: اکنون هم نهضت خود را حفظ می‌کنیم و برای آینده هم مقام ولایت حاکم خواهد بود، چون ولایت فقیه، ولایت رسول‌الله است و پایان‌پذیر نیست.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه ما از مسئولان نظام توقع و انتظارات زیادی داریم، گفت: مجلس خبرگان انتظار دارند در مسئله اشتغال و تولید کار بیشتری انجام شود، چون راضی نیستیم افرادی بیکار باشند و اکنون که در آستانه عید هستیم، میوه و شیرینی نداشته باشند درحالی‌که از اموال همین مردم بیچاره آلاف و اولوف برای خود جمع کنند و این مسئله قابل اغماض نیست.

بیشتر بخوانید:

بیانیه چهارمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری

آیت‌الله جنتی با اعلام خبر دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب گفت: مجلس خبرگان بیعت دوباره خود را با مقام ولایت اعلام می‌کند و فردا نیز به خدمت ایشان می‌رسد.

وی پیرامون برگزاری چهارمین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: اجلاسیه امروز، اجلاسیه خوبی بود و درباره هیئت اندیشه‌ورز که دغدغه رهبر انقلاب بود تصمیم‌گیری شده و رأی گرفته شد و از این مرحله عبور کردیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به مسئله حجاب خاطرنشان کرد: در این مورد هم مجدداً تأکید می‌کنم که این مسئله مهم‌ از مسلمات اسلام است که هم سنی و هم شیعه آن را قبول دارند و تمام علمای اسلام آن را می‌پذیرند و هیچ‌یک از علما به این موضوع تشکیک نداشته‌اند.

آیت‌الله جنتی در همین راستا ادامه داد: جوانانی را که حرف‌های نامربوط می‌زنند باید توجیه کرد و دلیل تأکید بر حجاب را برای آنان روشن کرد تا از کار نادرست خود پشیمان شده و توبه کنند و اگر توبه نکردند آن موقع با آنها برخورد شود.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان با تأکید بر اینکه باید دل فقرا را در پایان سال شاد کرد، گفت: هر فردی که می‌تواند کاری بکند باید انجام دهد، چون این وظیفه ماست و باید بدانیم در خانه فقرا چه خبر است و بفهمیم آیا آن چیزی که ما می‌خوریم آنها نیز می‌توانند بخورند؟

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس