شهاب نادری نماینده مردم اورامانات

نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: ماحصل دوران مدیریتی ربیعی این بود که دارایی کارگران ۲۰ درصد تنزل پیدا کرد.

به گزارش مشرق، شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در موافقت با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امروز چشم مردم به شما نمایندگان است که چگونه عمل می‌کنید.

وی خطاب به ربیعی گفت: برترین سرمایه‌های کشور مثل شستا و بازنشستگی دست شماست، شما متولی کارگران هستید و تخلفات گسترده‌ای در وزارت تعاون صورت گرفته و سوءمدیریت از عملکردهای شماست.

بیشتر بخوانید:

جزئیات جلسه استیضاح وزیر کار در صحن علنی مجلس

نماینده مردم اورامانات در مجلس با بیان اینکه پایین بودن نرخ بازدهی سرمایه‌گذاری و عدم توجه به اشتغال، گفت: حضرت‌عالی 9 ماه هیچ اقدامی انجام ندادید، شما برای اینکه نمره خود را در برابر سونامی فقر پایین بیاورید، نرخ فقر را کاهش دادید و 700 هزار تومان اعلام کردید تا قهرمان شوید، در حوزه رفاه جامعه ایران 80 درصد زیر خط فقر هستند.

نادری افزود: مطالبه جامعه این بود که اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها را معرفی کنید. ماحصل دوران مدیریتی شما این بود که دارایی کارگران 20 درصد تنزل پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: اگر امروز جوانی در نقاط مرزی بیکار باشد، مشکل امنیتی بوجود می‌آید. ولی اگر در تهران بیکار باشد آسیب اجتماعی به وجود می‌آید. شما باید فرق بین مسائل امنیتی و اجتماعی را درک می‌کردید.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس