کد خبر 839127
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
ای اف سی

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا عصر امروز از مرکز ملی فوتبال بازدید کردند.

به گزارش مشرق، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز با حضور در مرکز ملی فوتبال ایران به بررسی امکانات مرکز ملی فوتبال پرداخته و چشم انداز آینده  فوتبال ایران و همچنین برنامه استراتژیک فدراسیون فوتبال را مورد  بازدید و بررسی قرار دادند. 

این مسئولین عصر امروز پس از برگزاری نشست با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال و جمعی از مسئولین فدراسیون فوتبال از مرکز PEC،  ساختمان اداری فدراسیون، موزه فوتبال، مهمانسرا، سالن فوتسال، زمین فوتبال ساحلی، زمین چمن شماره یک، زمین چمن شماره2 ، هتل آکادمی و دیگر امکانات این مرکز بازدید کردند.


این بازدید به منظور  آشنایی با پروژه های زیر ساختی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون های عضو اعطا می کند ، صورت گرفت. AFC نمایندگان خود را در بخش های توسعه و مشاوره به کشورهای عضو اعزام می کند تا امکانات مختلفی را در اختیارشان قرار دهد.  این بازدید در راستای حمایت از برنامه های فدراسیون فوتبال ایران در راستای زیر ساختها، پشتوانه سازی و در اختیار گذاشتن امکانات مطلوب به جهت رشد و توسعه  طرح ها و پروژه های ساخت و ساز فدراسیون فوتبال در راستای تصویب پروژه های سال2018 ، 2019 و 2020 صورت گرفت. 
گفتنی است، قرار است خوابگاه ویژه بانوان با ظرفیت تعداد دو تیم و با حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ، ایجاد شود.
گفتنی است، مسئولین AFC روز دوشنبه 21 اسنفد ماه با روسای کمیته ها و دپارتمان فدراسیون فوتبال درباره چشم انداز آینده فوتبال ایران، کارگاه آموزشی و به بحث و تبادل نظر می پردازند. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس