علی دایی

سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: رئیس فیفا علی دایی را به عنوان اسطوره فوتبال ایران می‌شناسد و او را تحویل می‌گیرد اما در ایران برخی به دنبال حاشیه‌سازی برایش هستند.

به گزارش مشرق، علی حاتم در مورد پیروزی ۲ بر صفر مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خیلی خوبی بود، بازیکنان تمام خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کردند و به پیروزی رسیدیم اما هنوز تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده است. قطعاً بازیکنان ما تحت نظارت و هدایت کادر فنی و علی دایی تلاش خواهند کرد که در پایان فصل سهمیه آسیایی بگیرند.

حاتم در مورد اعتراض علی دایی به حضور دوربین‌های صدا و سیما در سالن نشست خبری بعد از بازی با فولاد گفت: همه علی دایی را می‌شناسند، او هیچ کاری را بی‌دلیل انجام نمی‌دهد. شما دیدید اینفانتینو رئیس فیفا وقتی به ایران آمد چقدر علی دایی را تحویل گرفت و او را به عنوان اسطوره فوتبال ایران می‌شناسد اما متأسفم که برخی در ایران در روزهای اخیر برای او به دنبال حاشیه‌سازی هستند. کل دنیا علی دایی را قبول دارد اما در داخل ایران برخی می‌خواهند مسائل حاشیه‌ای برایش ایجاد کنند. بهتر است به جای اینکه برخی به دنبال حاشیه‌سازی‌ها برای سرمربی تیم باشند به دنبال این مسائل بروند که چرا دایی نسبت به دوربین‌های صدا و سیما آن واکنش را نشان داد.

سرپرست تیم فوتبال سایپا در مورد بازی بازیکن غنایی گفت: برخی از سارفو انتقاد می‌کردند اما این بازیکن مقابل فولاد نشان داد که بازیکن باکیفیتی است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha