کد خبر 834668
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
خیابان پاسداران بعد از آشوب دراویش

جانشین سپاه ثارالله تهران گفت:‌اصل قضیه این بود که اغتشاش‌گران در خیابان پاسداران می‌خواستند با خودمختاری و قلدری جلوی پلیس بایستند و همان کار داعشی‌ها را انجام دادند.

به گزارش مشرق، در حاشیه مراسم ترحیم و بزرگداشت شهدای حادثه پاسداران تهران سردار اسماعیل کوثری جانشین سپاه ثارالله تهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این فرقه‌ها بر اساس شعار انگلیسی‌ «تفرقه بیانداز و حکومت کن» درست شده است.

وی تصریح کرد: این فرقه هر تفکری که داشته کسی به آنها کاری نداشته و بحث موجود پیرامون ناامنی است که در پاسداران تهران در گلستان هفتم ایجاد کرده‌اند.سردار کوثری افزود: آن افراد خیال می‌کردند نظام جمهوری اسلامی که در دو صحنه با آنها مدارا کرد تا مردم کمتر آسیب ببیند این بار نیز این گونه عمل می‌کند.

در همین رابطه:

تساهل به قیمت از بین رفتن امنیت مردم؟

توطئه‌ای به نام دراویش؛ اقتدار پلیس و غفلت‌هایی که شد

جانشین سپاه ثارالله تهران به قصد و نیت این گروه اشاره و تصریح کرد: اصل قضیه این بود که آنها با خودمختاری و قلدری می‌خواستند جلوی پلیس بایستند.وی افزود: آنها همان کار داعشی را انجام دادند و با یک دستگاه اتوبوس سه نفر از مأموران ناجا و با یک بسیجی را به شهادت رساندند.

وی با رد این مطلب که دستگیری و درگیری با دراویش به دلیل تفکر آنها بوده اعلام کرد: به دلیل ناامنی‌هایی که در پاسداران تهران به وقوع پیوست و شهادت 4 نفر از عزیزان ناجا سریع وارد عمل شد تا امنیت را به ارمغان بیاورد.سردار کوثری در واکنش به اقدام این دراویش، گفت: حکم از نظر ما اعدام است چرا که اقدام آنها مشروط بوده است و به شهادت 4 نفر منجر شده است.

جانشین سپاه ثارالله تهران ادامه داد: دراویش تخلفی کردند و ماشینی را سرقت کرده بودند و می‌خواستند به فرمان ناجا تمکین نکنند و بعد از آن بود که این قضیه را شروع کردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 2
 • NL ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  10 6
  أصل قضيه اين بود كه آنها ميخواستند قبل از ورود پدرخوانده خودشان به ايران (وزير امور خارجه فرانسه ) از نظام امتياز گيري كنند زيرا از ديرباز چند لژ بزرگ فراماسوني در ايران فعاليت داشتند و دارند كه شامل لژ امريكا كه در نظامي ها فعاليت دارند ،لژ انگليس كه متخصص علوم ديني و علماي دين هستند مثل ناصر شيرازي ها،لژ بلژيك كه در بازاريها نفوذ دارند (تير آهن بلژيك و قند بلژيك)،لژ فرانسه كه بين دارويش و هنرمندان نفوذ دارند و گهگاهي به بعضيها لقب شواليه ميدهند و بيخود نيست اكثر آنها زبان فرانسه بلدند
 • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  2 0
  احسن برتودرود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس