علی دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:برخی از اینکه مردم به ما احترام می‌گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به‌زعم خودشان می‌خواهند با این مسائل با اعتبار من بازی کنند.

به گزارش مشرق، قبل از بازی سایپا و سپیدرود رشت فردی به نام امیر حسام شجاعی که خود را هنرپیشه نامید مدعی شد که علی دایی و محمد دایی به همراه بهمن دهقان او را مورد ضرب و شتم و توهین قرار داده‌اند و حتی از سرمربی تیم سایپا شکایت کرده است.

در همین رابطه بخوانید:

ادعای یک بازیگر سینما علیه علی دایی+ عکس

علی دایی در گفت‌وگویی در مورد ادعاهای این فرد به طول کامل توضیحاتی را بیان کرد که در زیر می‌خوانید:

* برای صداوسیمای گیلان متأسفم

علی دایی صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد، مطالب خلاف واقع یک فرد را بدون مدرک و سند در فضای مجازی و رسانه استانی پخش می‌کنند. برای برخی از خبرگزاری‌ها و صداوسیمای استان گیلان متأسفم که اظهارات یک فرد معلوم‌الحال را از دیروز پخش و منتشر کرده‌اند. واقعاً‌ برخی از حرف‌هایی که این آقا زده هیچگونه ارزشی ندارد و خدا را شکر می‌کنم که باهوش‌تر از این حرف‌ها بودیم تا سر به سر این آقا بگذاریم که حالت روحی مناسبی ندارد. خوشبختانه دوربین‌های هتل همه تصاویر را ضبط کرده‌اند و مأموران زحمت‌کش نیروی انتظامی تا دقیقه آخر کنار من بودند و بعد از آنکه من سوار بر اتوبوس شدم آنها نیز حرکت کردند.

*‌ این آقا حالت روحی مناسبی نداشت

وی افزود: این آقا حالت روحی مناسبی نداشته است. مطمئناً برخی افراد فکر می‌کنند با این روش‌ها خودشان را مطرح می‌کنند. اما فیلمی که از دوربین‌های هتل گرفته‌ایم همه ماجرا را به طور کامل نشان می‌دهد و حاضرم که این فیلم را در اختیار همه رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها قرار بدهم تا همه آنچه در هتل رخ داد را همه ببینند.

* به این آقا گفتم چرا در جلسه فنی ما حضور داری؟

علی دایی با اشاره به برگزاری جلسه فنی تیمش در هتل گفت: من به این آقا گفتم چرا اینجا نشسته‌اید گفت دوست دارم اینجا بنشینم آقای دایی هرجا دلم بخواهد می‌نشینم من هنرپیشه هستم، به او گفتم هرکه هستی باش اما حق نداری در جلسه فنی تیم من حضور داشته باشی وقتی می‌بینی کسی اینجا ننشسته شما هم نباید اینجا می‌نشستی اما او گفت به کسی ربطی ندارد. محمد دایی اصلاً در آنجا حضور نداشت بچه‌های تیم من آمدند و با او صحبت کنند و از خواستند تا از آنجا برود. این آقا دنبال ایجاد مسئله بود.

* چرا صداوسیمای گیلان به راحتی به هر کسی تریبون می‌دهد

سرمربی تیم فوتبال سایپا  با اشاره به اینکه از او سن و سالی گذشته است، عنوان کرد: موهای من دیگر سفید شده و دوره و زمانه هم به گونه‌ای نیست که کسی بخواهد فرد دیگری را کتک بزند یا کار دیگری بکند. متأسفم برای برخی از خبرگزاری‌ها و همچنین صداوسیمای استان گیلان که به راحتی به هر شخصی تریبون می‌دهند. این فرد و نشر اکاذیب با آبروی من بازی کرده است. من به همین دلیل از این آقا شکایت می‌کنم و تا آخرش هم این شکایت را پیگیری خواهم کرد. از صداوسیمای استان گیلان هم به خاطر اینکه به چنین فردی تریبون داده شکایت می‌کنم.

* مأمور انتظامی و مدیر هتل استشهادنامه را امضا کرده‌اند

آقای گل فوتبال جهان با اشاره به تهیه استشهادنامه‌ای عنوان کرد: مدیر هتل و مأمور انتظامی استشهادنامه را امضا کرده‌اند آیا از مأمور انتظامی که نماینده نیروی انتظامی است آیا مقامی بالاتر در آن صحنه وجود داشت که مأمور انتظامی تا لحظه آخر با من بود و تا من سوار اتوبوس شدم بعد ایشان حرکت کرد.

* این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان می‌کند

علی دایی با انتقاد از صحبت‌های این فرد عنوان کرد: آقای محترم شما واقعاً هنرپیشه هستی؟! 

من فکر می‌کنم شما تخیلات ذهنی‌ات را می‌نویسی و بیان می‌کنی و هرآنچه بافته‌های ذهنی داری را بر زبان می‌آوری. اینکه این آقا گفته من او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ام و او را هول داده‌ام برای من خیلی تمام شد. من از این آقا به قوه قضاییه شکایت می‌کنم اما اگر من یا کسی از اطرافیان من به او توهین کرده باشد نه ضرب و شتم فقط توهین هرچه خواستید به من بگویید.

* حرف‌های این فرد پر از تناقض است/ او می‌خواهد خودش را برای کسی لوس کند

سرمربی تیم فوتبال سایپا  با اشاره به صحبت‌های ضدونقیض این فرد عنوان کرد:‌ صحبت‌های او را که بخوانید متوجه می‌شوید که حرف‌هایش پر از ضدونقیض است از یک طرف می‌گوید سه روز در این هتل اقامت داشته‌ام بعد می‌گوید من از حضور این تیم در هتل بی‌خبر بودم در حالی که مردم برای عکس گرفتن و نامه دادن مدام به این هتل می‌آمدند این آقا حرف‌های ضدونقیض می‌زند و می‌خواهد خودش را برای کسی لوس کند و خودش را خوب جلوه بدهد. این حرف‌هایی که ایشان بیان می‌کند، تمامش تخیلات ذهن این آقا است و باید بیاید و پاسخگوی ادعاهایش باشد.

* خواهید دید که او چگونه تاوان رفتارش را خواهد داد

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از برخی رفتارها عنوان کرد: متأسفم که برخی چشم‌هایشان را می بندند و صداوسیما هم به برخی افراد به راحتی تریبون می‌دهد تا با آبروی آدم‌ها بازی کنند. من آنقدر مرد هستم که اگر کسی را کتک زده باشم یا به او توهین کرده باشم آن را بیان کنم و نیازی هم به فیلم نیست. مطمئن باشید این آقا هم پاسخگوی ادعاهایی که کرده باشد. فیلمی که دوربین‌های هتل گرفته‌اند را حاضرم به تمامی رسانه‌ها از جمله خبرگزاری فارس بدهم تا آن را منتشر کنند مأمور انتظامی هم زیر استشهادنامه را امضا کرده است بعد این آقا مدعی می‌شود که مأموران انتظامی عکس‌العملی نشان نداده‌اند. ببخشید مگر چه اتفاقی افتاده که آنها باید عکس‌العمل نشان می‌دادند. ما سوار اتوبوس شدیم و رفتیم بعد نمی‌دانم چطور این آقا می‌گوید او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ایم؟!

* چرا به پزشک قانونی مراجعه نکرده است؟!

وی افزود: اگر این آقا مدعی است که ما او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ایم چرا به پزشک قانونی مراجعه نکرده تا یک عکس بگیرد یا به دنبال طول درمان باشد.

* بروید ببینید این آقا چگونه وارد هنر شده است؟!

علی دایی با اشاره به ارتباط خوبش با اهالی هنر و هنرپیشه‌ها گفت‌ می‌توانید از هنرپیشه‌ها بپرسید که این آقا چگونه وارد هنرپیشگی و عامل بازیگری شد ما هنرمندان و هنرپیشه‌های فاخر و ارزشمندی داریم اما عده‌ای معدود هم مثل این آقا هستند به دنبال این باشند تا از بابا و مامانش پول بگیرند و به تهران بیایند هنرپیشه شوند. حیف است خداوکیلی حیف است. این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان می‌کند و از آن بیشتر من برای صداوسیما متأسفم که به امثال این فرد بدون آنکه صحت و سقم مطالبش را بداند تریبون می‌دهد. واقعاً صداوسیمای استان گیلان چگونه به این آقا تریبون داده است.

*برخی از اینکه مردم من را دوست دارند ناراحتند

وی تصریح کرد: برخی از اینکه مردم به ما احترام می‌گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به‌زعم خودشان می‌خواهند با این مسائل با اعتبار من بازی کنند و من از اینکه فردی می‌خواهد با اینگونه مسائل علی دایی را خراب کند خنده‌ام می‌گیرد. به روح پدرم قسم می‌خورم من از این فرد شکایت می‌کنم و تا روز آخر هم این شکایتم را پیگیری خواهم کرد.

* اگر خلاف گفته‌هایم ثابت شد روی من خط قرمز بکشید

علی دایی با اشاره به داشتن اسناد معتبر و محکمه‌پسندی همچون فیلم دوربین‌های هتل گفت: ساعت ورود و خروج ما به هتل کاملاً‌ مشخص است. فیلم دوربین‌ها کاملاً گویای همه چیز است. اگر خلاف حرف‌هایی که من می‌گویم ثابت شد روی من خط قرمز بکشید واقعاً نمی‌دانم این آقا چرا چنین ادعاهایی را می‌کند. من فیلم و سریال‌های ایرانی را زیاد می‌بینم اما تا حالا نه این آقا را دیده‌ام و نه او را می‌شناسم.

* به هیچ عنوان رضایت نمی‌دهم

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی قوه قضاییه‌ای دارد که براساس عدالت فعالیت می‌کند، عنوان کرد: مطمئن باشید من از این آقا شکایت به محاکم قضایی شکایت می‌کنم و هر فردی هم برای واسطه بفرست رضایت نمی‌دهم باید ادعاهایش را ثابت کند. من به جرم تولید اکاذیب و نشر اکاذیب از این فرد شکایت خواهم کرد. از صداوسیمای استان گیلان به خاطر تریبون دادن به فردی که صحت و سقم ادعاهایش را ثابت نکرده است، شکایت می‌کنم.

* به واژه اسلامی بعد از صداوسیما احترام بگذاریم

سرمربی تیم فوتبال سایپا  افزود: صداوسیمای ما پسوندی دارد به نام جمهوری اسلامی ایران، پس باید به این واژه اسلامی احترام بگذاریم اگر اسلام در جایی چنین چیزی گفته است که با آبروی افراد بازی شود من سر تعظیم فرود می‌آورم.

* عاشق مردم و مملکتم هستم/ همه جای دنیا با روی باز از من استقبال می‌کنند

آقای گل فوتبال جهان با اشاره به سوابق خود در ورزش فوتبال عنوان کرد: برای خودم افسوس می‌خورم که تمام عمر و جوانی‌ام برای خدمت به کشورم گذاشته‌ام. با امکاناتی که داشته‌ام و دارم هرجای دنیا که بخواهم عین آب خوردن می‌روم و همه با روی گشاده از من استقبال می‌کنند اما من در ایران مانده‌ام چون عاشق مردم و مملکتم هستم. آن موقع یک فردی بدون آنکه صحت و سقم ادعاهایش ثابت شود می‌خواهد اعتبار من را زیر سؤال ببرد. آن هم در حالی که مأمور نیروی انتظامی استشهادنامه امضا کرده است، دوربین‌های هتل تصاویر را ضبط کرده‌اند. این آقا به دنبال شهرت‌طلبی است و می‌خواهد برای برخی خودشیرینی کند. من شکایت از این فرد را تا آخر ادامه می‌دهم.

* خیلی دوست دارم این آقا را دوباره ببینم

علی دایی افزود: خیلی دوست آقا را دوباره ببینم و به من توضیح بدهد که چگونه او را زده‌ام من هیچ‌وقت به ضعیف‌تر از خودم حرفی نمی‌زنم و من مطمئنم که مراجع قضایی شکایت قانونی من را رسیدگی خواهند کرد چون آقا هم تولید کذب و هم نشر اکاذیب کرده است.

* امیدوارم این آقا مجازات شود

وی گفت: ایشان تولید کذب و نشر اکاذیب کرده و قانون در این زمینه مشخص است. امیدوارم این آقا هم مجازات شود تا دفعه اول و آخرش باشد که جرأت نکند چنین کاری را نه تنها با من بلکه با هیچ احدی انجام بدهد. ای کاش خودمان را یک کوچولو با دستورات اسلام وفق بدهیم و در خبرنویسی و تولید برخی مطالب دقت نظر بیشتری کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 24
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 23
 • IR ۰۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  25 34
  مگه تو کی هستی . تاوان پس خواهد داد ! باید گوشاتو بپیچونن بیاد دستت فوتبال فاسد مصونیت نمیاره آدم هر غلطی دلش خواست بکنه
  • IR ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
   10 10
   فعلا که معلوم نیست تو کی هستی! اول خودت را معرفی کن و بعد بپرس دیگران کیستند.
  • IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
   3 1
   نصف بلایای جامعه به خاطر وجود این ظالمانه که در روز روشن ظلم میکنن و قلدری.مردم هم تو خواب هستن
  • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
   2 2
   علی دایی ارباب تو و تاج سر توست . تو کی هستی ؟ خاک پای علی دایی . حالا جز بزن ای حقیر مفلوک !
 • IR ۰۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  24 4
  اولا که لابی هتل محل برگزاری جلسه محرمانه نیست، که کسی دیگه نتونه بیاد بشینه، در ثانی.دیروز تو.صحبت هاش میگفت این اصلا کی هست! هر کسی باشه اصلا یه انسان عادی و معمولی شما باید بهش توهین کنی با این لحن متکبرانه، برید ببینید که این آقا چجوری وارد بازیگری شده!!! خب گیریم این آقا راست یا دروغ از تو شکایت کرد باید بری پرونده هفت جد آبادش دربیاری؟ همین مسائل هست که فوتبال ما رو تبدبل کرده به یه سیستم مافیایی که از سر و ته اش داره لمپنیسم و شارلاتان بازی میباره
 • BE ۰۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  19 14
  هنرمند بی هنر
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  15 0
  حافظه اهل ثروت ضعیف است ایشان بفرمایند به قول خودشان امکانات داشته و دارمشان! کجا بوده اند و از کجا آمده اند
 • IR ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  18 4
  دایی دیشب تو اخبار میگفت اصلا این آقا رو ندیده حالا میگه بهش گفتم....بابا تودیگه کی هستی
 • IR ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  22 2
  از جیب ما پولدار شده حالا پزش رو به ما میده
  • IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
   5 4
   از جیب شما؟چرا خودت به جایی نرسیدی .علی دایی واقعا زحمت کشید بقیه هم کاملا معلومه ازحسادتشون واکنش نشون میدن
 • مجید IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  18 6
  بعید می دونم آقای دایی دروغ بگه ولی اینکه تا مسئله ای پیش میاد میگه من میرم، روش درستی نیست. خب اگه دوست داری تشریف ببر یه کشور دیگه. فکر نکن که ایران بدون تو براش چه اتفاق بدی میفته. فکر نکن جای دیگه ی دنیا مثل ایران دیده میشی. تو در ایران بزرگ شدی و اگه بخوای بزرگ بمونی، فقط ایرانه که میتونه تو رو بزرگ نگه داره. آقای دایی ذات پاکی داره. دستش آلوده نیست. صفات مردانگی هم داره. فقط باید مواظب باشه غرور کار دستش نده.
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  17 4
  کسی که با پول مردم به همه جا رسیده چه حقی داره اینقدر بی حیا باشه
 • IR ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  17 4
  امثال دایی علی کریمی که از جیب مردم به اینجا رسیدن باید خادم اونها باشند نه عارضشون
 • IR ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  21 3
  اقای دایی اتفاقا سخنان شما سراسر تناقضه
 • IR ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  15 2
  شما اصحاب رسانه از ادبیات تند و هتاکانه اقای دایی در برخورد با رسانه ها گزارشی تهیه بفرمایید
 • IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  17 0
  شرم بر پولداران بی پشتوانه هتاک
 • IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  3 0
  راستی چرا آقای دایی در گفتگو با خبرنگاران مثل علی کریمی ارباب رعیتی برخورد میکنه و اگر سوالی باب میلش نباشه با تدی با خبرنگار برخورد میکنه این حق و قدرت رو چه کسی به ایشان داده پول خود مردم؟!!
  • IR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
   2 3
   پول مردم نیست نادان . پول خودشه؛ زحمت کشیده بدست آورده
 • رحمن IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  2 3
  علی آقا من بشما افتخار میکنم چون با عمری که من دارم شما در فوتبال ایران بهترین بودی.
 • جمشید IR ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  3 4
  اتفاقا آقای دایی از پاکترین انسان های فوتبال و حتی کشور ماست و شک نکنید خیلیا هستن که میخوان با ایجاد درگیری و شو بازی کردن از طریق اسم آقای دایی برای خودشون تبلیغ کنن و معروف بشن ، من هم به بعضی رفتار های دایی انتقاد دارم و معتقدم باید بیشتر مراقب بعضی از عکس العمل های خودش باشه و بیشتر خودشو کنترل کنه ولی در سلامت و صداقت و پاکی دایی کوچکترین شکی ندارم.
 • IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  7 4
  با زحمت ولیاقت خودشون پیشرفت کردن. اختلاس که نکردن.
 • IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
  3 1
  علی دایی میشه بگی کدوم کشور تو روی چشماش میزاره!!؟یعنی اون کشورها انقدر بدبخت وبدون قهرمان المپیک وورزشکار خوب هستند که وقتی تو بری اونجا میزارنت روی چشماشون
 • ناشناس IR ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
  2 1
  سلام آقای دایی درسته که یک اسطوره هستن اما دور از ادب است که ایشان یا یک نفر کار گر یا کارشناس یا دکتر اینقدر باید ادب داشته باشد که همه به ایشان احترام کنند نه اینکه بیشرمانه به صداوسیماوحتی به یک کارگر توهین کند واقعا آقای دایی برات متاسف هستم پول داری برای خودت داری ادب داشته باش ادب شرط اصلی فرد است
 • IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
  1 0
  علی دایی دیگه شورشو دراورده هرکه هستی برا خودتی آقای گل جهانی داری نونشو میخوردی نباید به مردم توهین کنی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس