بثینه شعبان

مشاور سیاسی- رسانه ای رئیس جمهور سوریه ادعای رژیم صهیونیستی در مورد نقش ایران در سرنگونی جنگنده اف ۱۶ این رژیم را رد کرده و آن را بی اساس خواند.

به گزارش مشرق به نقل از المیادین، مشاور سیاسی- رسانه ای رئیس جمهور سوریه ادعای رژیم صهیونیستی در مورد نقش ایران در سرنگونی جنگنده اف ۱۶ این رژیم را رد کرده و بی اساس خواند.

«بثینه شعبان» در مراسمی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دمشق، ضمن رد اتهامات اسرائیل به ایران، گفت:

اتهامات و سخنان دشمن صهیونیستی در مورد نقش ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیلی بی اساس است. این جنگنده را پدافند هوایی سوریه سرنگون کرد، نیرویی که نه تنها این جنگنده بلکه ده ها موشک را نیز سرنگون کرده است تا هرگز به اهدافشان نرسیدند.

وی افزود: این موضوع باعث دیوانه شدن دشمن صهیونیستی شده است، چرا که ثابت شد همه موشک ها و تسلیحاتی که دشمن صهیونیستی به آن اعتماد دارد، در مقابل پدافند هوایی سوریه توان مقاومت ندارد.

منبع: مهر

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • CA ۰۷:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
  2 2
  همه موشک ها و تسلیحاتی که دشمن صهیونیستی به آن اعتماد دارد، در مقابل پدافند هوایی سوریه توان مقاومت ندارد. = بعضی موشک ها و تسلیحاتی که دشمن صهیونیستی به آن اعتماد دارد، در مقابل پدافند هوایی سوریه توان مقاومت دارد؟ یا منظورت اینه؟ هیج یک از موشک ها و تسلیحاتی که دشمن صهیونیستی به آن اعتماد دارد، در مقابل پدافند هوایی سوریه توان مقاومت دارد.
  • IR ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
   0 0
   مهندس سوادت نم کشیده برو از نو شروع کن...دشمن صهیونیستی نه منظورش دشمن اسراییل هست بلکه این دو کلمه در ادبیات تاکید موکد هست دشمن صهیونیسمی...یامثلا دشمن ما..یا دشمن امریکایی متاسفم برات
 • حسن IR ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
  12 0
  اشکال در ترجمه یا مشکل گوینده اصلی؟؟؟؟ گاهی یک کلمه معنی را عوض میکنه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس