امیر حسین علم الهدی

دبیر اجرایی «گروه هنر و تجربه» که زیر نظر سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی و با بودجه حمایتی آن در حال فعالیت است در آخرین پست مجازی خود همراستای کمپین مسیح علی نژاد شده است!

به گزارش مشرق ، دبیر اجرایی «گروه هنر و تجربه» که زیر نظر سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی و با بودجه حمایتی آن در حال فعالیت است در آخرین پست مجازی خود همراستای کمپین  مسیح علی نژاد شده است! سینما پرس در این رابطه متنی را با این محتوا منتشر کرده است.

در همین رابطه بخوانید:

پدیده ای به نام دختر خیابان انقلاب

برهنگی هم برای کسی مهم نبود؛ چه رسد به نمایش #دختر_خیابان_انقلاب!/

کاسبی ۲۳۱ هزار دلاری «مسیح علی‌نژاد» با «آزادی‌های یواشکی» +سند

هنر را هدف قرار داده‌اند، تجربه است، اما این نیز بگذرد. سینما را عروسک خیمه شب بازی خود کرده‌اند و او را می‌رقصانند؛ رقصی پر تلاطم که عرق شرم را در می‌آورد. انگار قصد دارند تیشه به ریشه آن بزنند و از این آب گل آلود ماهی خود را صید کنند، اما چگونه می‌شود دبیر اجرایی «گروه هنر و تجربه» که طرحی برای دلخوشی چند کارگردان خسته یا  دلشکسته در سالن‌های خالی و پر که اولی برای حضور مردم و دومی برای توهین به مردم است و از سوی دیگر زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی در آخرین افاضات خود همراستای کمپین های مانند مسیح علی نژاد می شود و می گوید: «در فیلم محمد (ص) عقاد هست که شاه کلید فهم اسلام است : پیامبر بزرگوار به مردم قریش در مکه امان می دهد و می گوید اهل بیت ابوسفیان و کسانی که در خانه می مانند در امانند. ابوسفیان خطاب به همسرش هند که در تعجب این رفتار محمد (ص) است در باره پیامبر چنین می گوید: “از قلب ها وارد می شود نه از دیوارها، و این پیروزی جاودانه است! ”، اسلام بعد از ۱۴۰۰ سال همچنان باید از قلب ها وارد گردد و نه از روی اجبار»


اما به راستی از کدام اسلام سخن می گویند! آنها حتی حوصله روخوانی متن‌های خود را ندارند والبته کمی تامل و تفکر، وگرنه اینگونه پر تناقض سخن نمی گفتند، زیرا در همین روایت دیدگاه اسلام  به وضوح مشخص است، آری! اگر فردی بر علیه اسلام و قوانین حاکم بر جامعه نشورد و در خانه و کاشانه خود و با هر اعتقادی که بر آن استوار است زندگی کند، هیچ کس سخنی با آن ها نمی گوید! اما دوستانی که عمری است ، تبدیل به  نور چشم بعضی از جریانات شاه نشین خانه کرده در سینما شده اند و یا با زد و بند به مسند کار رسیده اند، شاید بهتر باشد آن ها هم درباره اسلام و عدالت مانند رئیس جمهور دولت دوازدهم سخنی نگویند، و به اهلش بسپارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 13
 • GB ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  34 12
  این اقایان می خواهند ببیند طرف چقدر مو داره که راحت تر انتخاب کنند
 • IR ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  61 16
  صف کشی پادوهای آمریکا در برابر ملت مسلمان و مومن و باغیرت ایران.
 • علی IR ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  38 9
  ایشون هیچ سابقه سینمایی نداشتند و در دولت خاتمی یکباره وارد سینما کرده شدند.عکسهای اولیه ایشان هم جالبند. موی زنانه و بسته از قفا
 • دلسوز IR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  33 9
  وضعیت خاصی است اگر حواسمان جمع نباشد این درخت عظیم توسط موریانه از داخل پوسیده شده و بعد به بادی فروخواهد افتاد مسئولین نظام باید با یک اصلاح واقعی در حوزه مدیران و مسئولین افراد بیعرضه یا مادیگرا و دزد را بسرعت شناسایی و به حسابشان رسیدگی و از سمت خود معزول و محاکمه کنند وگرنه عاقبت جالبی پیش رو نیست
 • IR ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  30 15
  خلخالی روحت شاد
 • هادی IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  39 10
  این مزخرفات رو کی باید جواب بده؟! آقایون وزیر و معاون وزیر برایتان غیرتی مانده است که پاسخی درخور به این فرد لاابالی بدهید؟؟
 • IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  20 3
  اینکه یک جمله را از تعالیم اسلامی و یا سخنان بزرگان دین بگیرند و از همان استنتاج مورد نظر خودشان را در بیاورند خیلی زحمت ندارد. این افراد میتوانند با همین روش و با تمسک به برخی ایات قران حتی وجود خود خدا را هم انکار کنند. ولی خداوند وعده داده که کسانی که قران را به سلیقه خود تعبیر و تفسیر کنند, در قیامت مقعدشان را پر اتش خواهد کرد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس