کد خبر 820292
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳

به گزارش مشرق، مجید رفیعی از فعالان شبکه های اجتماعی در پستی اینستاگرامی از موجی که این روزها درباره ورود زنان به ورزشگاه ها راه افتاده انقاد کرد و روایتی کوتاه از حضور یک روزه خود در ورزشگاه آزادی را منتشر کرد:

من مخالفم!

این روزها موضوع حضور زنان عربستانی در ورزشگاه ها مستمسکی شده تا دوباره بحث ممنوعیت ورود زنان ایرانی به استادیوم های فوتبال داغ شود.
فکر کنم الان متوجه شده باشید با چه چیزی مخالفم. بله، من جزء گروه مخالفین حضور بانوان در ورزشگاه هه برای تماشای فوتبال هستم.
این عکس را هم که برای بازی روز گذشته ی استقلال و سایپاست برای این متن انتخاب کردم که تاکید کنم از راه دور اعلام نظر نمی کنم.
مهمترین استدلال موافقان حضور بانوان در ورزشگاه ها این است که اگر امکان حضور در ورزشگاه ها خانوادگی شود به سالم شدن محیط آن کمک می کند.
سوال من از این دسته این است که مگر الان تعداد قابل توجهی از پسران و دختران کم سن و سال به ورزشگاه ها نمی آیند؟ پس چرا باز هم رعایت نمی کنید؟
بازیکن تیم ما گل میزند یکجور فحش کاف دار نثارش می کنند، گل نمی زند جور دیگر فحش خواهر و مادر می شنود. این قاعده برای بازیکن حریف هم جاری است. گل بزند یا نزند او هم فحش می شنود.
شاید برایتان خنده دار باشد که اگر گل نمی زند که نباید فحش بخورد اما جالب است بدانید اگر بازیکن حریف گل نزند اتفاقا از کل جمعیت با صدایی هماهنگ یک فحش خاص  می شنود.
نگویید چرا اینقدر بی پرده و صریح می نویسم. ظاهرا خیلی ها خودشان را به نشنیدن زده اند که حتی در رسانه ی میلی موضوع حضور بانوان را در ورزشگاه های فوتبال پیگیری می کنند.
آقای فردوسی پور مودبانه ترین فحش دیروز استقلالی ها خطاب به شما بود، نشنیدی!
"یکی دیگه جا بنداز، عادلو گریه بنداز"
آیا مفاسد ورزشگاه آزادی به همین خلاصه می شود؟
خیر!
دیروز هم "گل زدن" دیدیم و هم " گل خوردن" و من " گل کشیدن" را هم دیدم!
آری آقای فردسی پور. میل شما و مدیران رسانه ملی است که تعیین کننده ی جهت برنامه هاست اما خواهشا اصلی و فرعی کردن موضوعات را فراموش نکنید!

منبع: فردا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس