کد خبر 819239
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
جواد کاظمیان

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: سال‌هاست از پرسپولیس طلب دارم اما هیچ شکایتی از این باشگاه نکرده‌ام.

به گزارش مشرق، جواد کاظمیان در خصوص اینکه گفته می‌شود او از باشگاه پرسپولیس بابت مطالباتش شکایت کرده، گفت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد و من روحم از اینکه می‌گویند از پرسپولیس شکایت کرده‌ام، خبر ندارد. من از سال 82 یک بار و از سال 90 هم یک بار دیگر از پرسپولیس طلبکار بودم اما حتی به کمیته انضباطی خودمان هم شکایت نکردم چه برسد به فیفا. من این روزها سرم به کار خودم گرم است و بیرون از فوتبال کارم را  می‌کنم اما عده‌ای می‌خواهند من را مقابل هواداران پرسپولیس خراب کنند. فقط وکیل من یک ایمیل بدون هماهنگی من ارسال کرده بود که متن آن هم به هیچ عنوان ارتباطی به شکایت از پرسپولیس نداشت. من 36 سال سن دارم و اینقدر بی‌تجربه نیستم که بخواهم از پرسپولیس شکایت کنم. من عاشق پرسپولیس هستم و با این تیم و هوادرانش زندگی می‌کنم.

وی در مورد ایمیلی که وکیلش فرستاده گفت:‌ متاسفانه این ایمیل بدون هماهنگی من ارسال شده بود البته من روحم از این ایمیل خبر نداشت و کلی هم با وکیلم جر وبحث کردم که چرا این کار را انجام داده است. من حدود 13 سال است که از پرسپولیس طلب دارم اما هیچگاه دنبال این پول نرفتم چون هر چه دارم از پرسپولیس است.

کاظمیان تصریح کرد: 3 سال است دور از فوتبال حضور دارم و سرم به کار خودم گرم است. متاسفانه با این حاشیه که به راه افتاده کار برای من سخت شده است. حالا تا هواداران بفهمند من این شکایت را نکردم نمی‌دانم باید چه کار کنم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس