کد خبر 817987
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
جباروف

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: بعضی از افراد فکر کردند که این مدت 30 روزه در واقع محرومیت بازیکن استقلال است در واقع این زمان طبق قانون دستور موقت است و باید ظرف یک ماه تصمیم‌گیری شود.

به گزارش مشرق، حسین عبداللهی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه به چه دلیل متن محرومیت 30 روزه جباروف بازیکن تیم استقلال از سایت فدراسیون فوتبال ایران تغییر کرد، گفت: عزیزان فکر کردند این مدت 30 روزه در واقع زمان محرومیت بازیکن استقلال است. در واقع باید بگویم این مدت 30 روزه طبق قانون اعتبار دستور موقت است.باید در ظرف مدت یک ماه جلسه‌ای برگزار شود و تصمیم‌گیری در خصوص اتفاقی که افتاده، صورت بگیرد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه قرار است فردا جلسه‌ای در کمیته انضباطی برگزار شود دیگر دستور موقت اعتبار 30 روزه اعتباری ندارد و تصمیم‌گیری فردا صورت می‌گیرد.

عبداللهی در خصوص اینکه بعضی‌ها معتقدند به خاطر اعتراض برانکو و باشگاه پرسپولیس و محرومیت بعضی از بازیکنان این تیم کمیته انضباطی مجبور شد جباروف را به شدت مجازات کند، گفت: زمانی که ما برای پرسپولیس رای را اعلام کردیم و این تیم بدون تماشاگر بازی خود را مقابل نفت تهران برگزار کرد معتقد بودند که اعتراض باشگاه استقلال باعث شد این اتفاق بیفتد در حال حاضر با توجه به اینکه قرار است در خصوص بازیکن باشگاه استقلال کمیته انضباطی جلسه‌ای برگزار شود می‌گویند اعتراض برانکو باعث این اتفاق شده است. ما طبق آئین‌نامه فدراسیون فوتبال رای را اعلام می‌کنیم. همچنین با توجه به گزارش مسئولان مسابقه و همچنین فیلم مسابقه را هم بازبینی می‌کنیم و بعد نظرمان را می‌دهیم. گوشمان از این حر‌ف‌ها پر است. ان‌شاالله فردا جلسه‌ای در خصوص جباروف برگزار می‌شود و باید دید که باشگاه استقلال چه توضیحاتی را ارائه می‌دهد، بعد کمیته انضباطی رای را اعلام می‌کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس