راهپیمایی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت:دشمن و اغتشاش‌گران بدانند این قدرت را داریم که با کمترین هزینه این خط فتنه را پایان دهیم.

به گزارش مشرق، سردار رضا طلایی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیک چهارشنبه شب در مراسم راهپیمایی مردم شهرستان لنجان در محکومیت اغتشاشات اخیر اظهار داشت: پشتوانه امنیت ما مردم هستند از این رو با کمترین هزینه، امنیت در این کشور تامین شده است، به‌گونه‌ای که ما امن‌ترین کشور منطقه در سال‌های اخیر بوده‌ایم.

وی افزود: روحیه ولایت مداری، تفکر بسیجی، روحیه شهادت طلبی و اسلام‌گرایی حقیقی که در بین ملت ما وجود دارد پشتیبان نیروهای مسلح ماست و ما مطمئن هستیم امروز نیز بیش از آنکه نیروی انتظامی، دستگاه امنیتی و دیگر مسئولان و دست‌اندرکاران در خاموش کردن آتش فتنه کارساز باشند، حضور مردم کارساز است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: قطعأ با توجه به بصیرت مردم خواهیم دید شهر به شهر، نقطه به نقطه، مردم حرکت خواهند کرد و به یاری خدا چند روزی بیشتر طول نخواهد کشید که این فضای ناامنی که برخی آن را بزرگ‌نمایی کرده‌اند به پایان خواهد رسید.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد در یکسال اول جنگ تحمیلی ما عملیات‌های موفق در جبهه نداشتیم، چراکه خائنی همچون بنی‌صدر مانع از این شده بود که مردم در جبهه نقش آفرینی کنند.

طلایی‌نیک بیان کرد: اما از سال دوم جنگ که پای مردم و بسیج به جبهه‌های جنگ باز شد، پیروزی‌های مکرر نصیب رزمندگان اسلام شد و 8 سال دفاع مقدس مبدل به پشتوانه‌ای برای کشور شد و تا سال‌های سال خمیرمایه دفاع، امنیت و روحیه فداکاری و شجاعت کشور خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن هوس کرده بر روی موجی که مردم به دلیل مشکلاتی که نسبت به مسائل معیشتی و اقتصادی دارند سوار شود از این رو باید مردم هوشیار باشند که خواسته خود را از مسیر قانونی پیگیری کنند و دستگاه‌های مربوطه نیز حتما به این خواسته‌ها رسیدگی کنند و کوتاهی در این زمینه به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: باید توجه داشت اغتشاشات اخیر و موج سواری برخی افراد به بهانه این مسائل از آن سوی مرزها آن هم با استفاده از فضای مجازی و همه ظرفیت‌های اطلاعاتی، مالی و شبکه‌های رسانه‌ای غربی‌ها طرحی شده است.

وی ادامه داد: با تحریکات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تعدادی اندک اما، آشوبگر می‌خواهند سیمای امن جمهوری اسلامی ایران را نا امن جلوه دهند و این مهم به هیچ عنوان قابل تحمل نیست و حضور پرشور امروز شما قطعأ امنیت ساز خواهد بود و خط پایانی بر این نا امن سازی‌هاست.

طلایی نیک اظهار داشت: من به عنوان سربازی کوچک مطرح می‌کنم دشمن به دنبال آن است که کشور و مردم را دو مسیر منحرف کند، نخست مسیری که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم برای تامین امنیت در ایران و منطقه دارد و به خوبی نیز نقش خود را ایفا می‌کند. از این رو در تلاش هستند این قدرت  بزرگ امنیت ساز و تامین کننده اقتدار ملی را تحت الشعاع قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه مسیر دوم که دشمن به دنبال انحراف آن برخاسته؛ مسیر پیشرفت کشور است، گفت: باید توجه داشت پیشرفت نیازمند اعتبار است و بدون وجود فضای متحد و منسجم مشکلات قابل حل نخواهد بود از این رو نا امن نشان دادن و ملتهب کردن فضا در کشور برای جلوگیری از  پیشرفت میهن اسلامی است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: امروز ایران اسلامی در حوزه دفاعی، قوی‌ترین قدرت نرم افزاری و سخت افزاری منطقه است، قدرت نرم افزاری ما فرهنگ و تفکر بسیجی است که نه تنها در بین میلیون‌ها بسیجی سازمان دهی شده بلکه در بین آحاد ملت نهادینه است و پشت سر ولایت همیشه آماده هستند.

طلایی نیک اظهار داشت: امروز همه ما  پشت سر ولایت هم برای پیشرفت و هم برای حفظ اقتدار، اتحاد و انسجام به هوش هسیتم و دشمن و اغتشاش‌گران بدانند این قدرت را داریم که با کمترین هزینه این خط فتنه را پایان دهیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس