کد خبر 815166
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مردم مطالبات به حقی دارند که مسئولان باید صدای آنها را بشنوند و در راستای حل مشکلات آنها گام بردارند.

به گزارش مشرق، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمعات چند روز اخیر مردم در برخی از شهرهای کشور گفت: مردم مطالبات به حقی دارند که مسئولان باید صدای آنها را بشنوند و در راستای حل مشکلات آنها گام بردارند.

وی با تاکید بر اینکه باید مسئولان در راستای خواسته‌های مردم به ویژه در بحث معیشت و اقتصاد گام بردارند، ادامه داد: مردم امروز از قصور مسئولان  در انجام وظایف خود ناراحت هستند و اعتراضاتی دارند.

نماینده مردم شیروان در مجلس با بیان اینکه عده‌ای فرصت‌طلب نیز سعی دارند از این اعتراضات مردم سو استفاده کنند، افزود: مردم ولایت مدار باید مواظب باشند در دام ضد انقلاب و دشمنان نظام نیفتند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام اینکه مردمی که اعتراض دارند با حکومت مشکلی ندارند و تنها به اعتراضاتی در جهت اصلاح امور اقتصادی کشور دارند، اظهار داشت: هم اکنون سطح تولید و اشتغال در کشور پایین است بنابراین باید دولت شرایطی را فراهم کند تا با کاهش هزینه‌های تولید و اشتغالزایی زمینه بهبود معیشت مردم فراهم شود.

عزیزی با تاکید براینکه مطالبات بجای مردم از فشارهایی است که تحمل می‌کنند بنابراین دولت باید به خودش بیایید و معیشت مردم را تامین کند، گفت: مردمی که هم اکنون شاهد اعتراضات آنان هستیم کسانی هستند که همواره پیرو ولایت فقیه بوده‌اند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه نمایندگان  به مشکلات معیشتی و اجتماعی مردم واقف هستند و نخواهند گذاشت فشار بیشتری بر آنها وارد شود، خاطرنشان کرد: به طور مثال در بودجه سال ۹۷ دولت پیشنهاد افزایش قیمت حامل‌های انرژی را داده بود که این افزایش قیمت تاثیری زیادی در سایر هزینه‌های زندگی مردم ایجاد می‌کرد که در همین راستا و برای کاهش مشکلات اقتصادی مجلس با این موضوع مخالفت کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس