آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک فوق‌ سنگین در ورودی شهر تهران خبر داد و گفت: در شهرهای شرق استان تهران شاهد پس‌زدگی بار ترافیک هستیم.

به گزارش مشرق، سیاوش محبی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای شرق استان تهران اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز سنگین و با تراکم بالا در جریان است و لحظه‌به‌لحظه بر حجم ورودی افزوده می‌شود.

وی گفت: در شهرهای عبوری محور هراز همچون آزادراه تهران - پردیس و بخش جاجرود با پس‌زدگی بار ترافیک روبه‌رو شده‌ایم که با حضور 100 درصدی نیروهای پلیس درصدد بازگشایی و روان‌سازی جریان ترافیک هستیم.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران افزود: آمدوشد انواع وسایل نقلیه در محور فیروزکوه نیز سنگین گزارش شده و در منطقه گیلاوند با پس‌زدگی بار ترافیکی به دلیل عدم گنجایش محور برای این حجم خودروها روبه‌رو هستیم.

محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است، تصریح کرد: در محور امام رضا(ع) با ترافیک نیمه سنگین و پرحجم روبه‌رو هستیم و همچنین محور حرم به حرم نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود که ترافیک تا ساعت 23 امشب ادامه داشته باشد، بیان کرد: رانندگان با توجه به ترافیک سنگین و مقطعی در محورها باید رعایت فاصله طولی مناسب را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران افزود: مسافران باید در برخورد با ترافیک، صبر و شکیبایی را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند و در صورت بروز ترافیک از عبور از شانه خاکی جاده‌ها پرهیز کنند.

محبی ادامه داد: عوامل پلیس‌راه در جاده‌ها حضور دارند و با تخلفات متخلفان برخورد قانونی خواهند داشت و همچنین رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی سفری بدون حادثه را سپری کنند.

وی اضافه کرد: از ساعت 20 محور هراز که برای تسهیل در تردد خودروها یک‌طرفه شده بود، دوطرفه خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس