مجتبی جباری

یکی از معضلاتی که باشگاه استقلال از مدتی پیش تاکنون با آن درگیر است، نحوه ادامه همکاری یا قطع همکاری با مجتبی جباری است.

به گزارش مشرق، مجتبی جباری که چندی پیش جلسه ای با سرمربی استقلال داشت، بعد از دیدارش با وینفرد شفر گفت: «شفر نقشی در جدایی من نداشت که بخواهد مرا بازگرداند». همین جمله کوتاه نشان می دهد مشکل جباری در باشگاه استقلال پیچیده تر از آن است که تصور می شود.

هافبک باتجربه آبی پوشان در  ابتدای فصل با سر و صدای زیادی جذب این تیم شد و در حالی توانست در چند بازی برای این تیم به میدان برود که قبل از آن شایعات زیادی در خصوص مصدومیت وی مطرح شده بود. جباری قبل از جدایی منصوریان به همراه رحمتی با یک پیامک از حضور در تمرین منع شد و پس از جدایی منصوریان گرچه مشکل رحمتی حل شد و به تمرین بازگشت، اما جباری همچنان در این تیم بلاتکلیف است.

انتشار نامه ای شش بندی و عجیب از سوی باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال و  ادعای این باشگاه مبنی بر ترک تمرین جباری آن هم بدون دلیل موجه شرایط جباری را در این باشگاه پیچیده تر کرد. این باشگاه دو بازیکن به اسم محسن کریمی و بهنام برزای را در صف انتظار اضافه شدن به لیست بزرگسالان دارد و به شدت به جای خالی در لیست احساس نیاز می کنند و به نظر می رسد روی نام جباری هم برای خالی کردن لیست حساب باز کرده اند.

سرمربی آبی پوشان چندی پیش هم به این موضوع اشاره کرد که خواهان جویا شدن از آخرین وضعیت جباری است و سرانجام چند شب پیش موفق شد با این بازیکن باتجربه جلسه‌ای داشته باشد. جلسه‌ای که البته به نظر می رسد خروجی خاصی هم نداشت و تنها راه پیش روی جباری و استقلال، جدایی باشد.

در حالی که جباری نه بابت مصدومیت، نه بابت مسائل مالی و نه حتی بابت مسائل انضباطی مشکلی داشت به طرز عجیبی از حضور در تمرینات منع گردید و در حالی با نامه ای عجیب متهم به ترک تمرین آن هم بدون داشتن دلیلی موجه شد که یکی از مسئولین باشگاه با ارسال پیامکی این موضوع را به او ابلاغ کرده بود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha