کد خبر 806602
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
اکران سینماها

فیلم‌های کمدی اکران شده در سینماها توانستند نظر مخاطب را جلب کنند و همچنان در رده‌های اول جدول فروش هفتگی قرار دارند.

به گزارش مشرق، با اضافه شدن فیلم کمدی «آینه بغل» فروش سینماها رونق بیشتری گرفت و از روز چهارشنبه اقبال مخاطب نسبت به سینما بیشتر شد. این فیلم که با موقعیت کمدی توانسته نظر مخاطب را جلب کند در روز اول اکران که از بامداد چهارشنبه آغاز شد با فروش فوق العاده مواجه شد. 

احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» در تهران به فروش 1 میلیارد و 68 میلیون تومان و در شهرستان 452میلیون تومان در گیشه فروخت. در کل فروش فیلم به رقم 1 میلیارد و 520 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فروش فیلم سینمایی «خانه دختر »در تهران 1 میلیارد و 906 میلیون تومان ودر شهرستان 980 میلیون تومان بود که در کل فروش فیلم به رقم 2میلیارد و 886 میلیون تومان رسید. اکران فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» در شهرستان ها همچنان ادامه دارد و فروش فیلم به رقم 2 میلیارد و 102 میلیون تومان رسید. 

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولوددرباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فروش فیلم «غیرمجاز» به رقم 320 میلیون تومان رسید و فروش فیلم «وقتی برگشتم» به 130میلیون تومان دست یافت. 

اسماعیلی در ادامه تاکید کرد: فیلم های این دفتر پتانسیل خوبی برای فروش دارند اما متاسفانه سینما در اختیار این فیلم ها قرار نمی گیرد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به فروش 1 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است .

وی درباره فروش فیلم «آینه بغل» رقمی را اعلام نکرد و تاکید کرد: فروش فیلم را شنبه صبح اعلام می کنیم. 

همایون امکانیان مدیر عامل دفتر پخش نیکان فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «آذر» بدون تبلیغات تلویزیونی به فروش 350میلیون تومان رسید و فیلم سینمایی «شکلاتی» با موضوع کودک و نوجوان به فروش 150 میلیون تومان دست یافت . 

محمد جواد مشتهر مدیر روابط عمومی فیلم انیمیشن «فهرست مقدس» فروش فیلم را که توسط رسانه اوج پخش می شود 12 میلیون تومان ظرف دو روز اعلام کرد. 

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «انزوا» به فروش 93 میلیون و 123 هزار تومان، فیلم «آزادبه قید شرط» به فروش 258 میلیون و 275 هزار تومان ، «آینه بغل» 573 میلیون و 187 هزار تومان، فیلم «قهرمانان کوچک» به فروش 2 میلیارد و 319 میلیون و362 هزار تومان،فیلم«خالتور» به فروش 4 میلیارد و399 میلیون و 726 هزار تومان و «خفه گی» به فروش 3 میلیارد و 899 میلیون و 425 هزار تومان رسید.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس