قلعه نویی

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد در صورت عدم نتیجه‌گیری این تیم در مورد وضعیت امیر قلعه‌نویی تصمیم جدی گرفته خواهد شد.

به گزارش مشرق، احمد جمشیدی درباره جلسه هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به‌خاطر نتایج ضعیف امیر قلعه‌نویی در این تیم، اظهار داشت: در جلسه‌ای که داشتیم، آقای قلعه‌نویی مسائلی را مطرح کرد و مشکلاتش را گفت. ما هم تصمیم گرفتیم که آقای قلعه‌نویی یک فرصت دیگر داشته باشد و هیئت مدیره هم با قدرت پشت او بایستد. ذوب‌آهن یک باشگاه بزرگ است و فقط به رده‌های بالا جدول فکر می‌کند. با توجه به صحبت‌هایی که شد و دلایلی که آقای قلعه‌نویی آورد، تصمیم هیئت مدیره بر ماندن او شد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت عدم نتیجه‌گیری دوباره ذوب‌آهن قلعه‌نویی همچنان به‌کارش ادامه خواهد داد یا خیر؟»، گفت: تصمیم ما در جلسه هیئت مدیره حمایت از قلعه‌نویی بود، اما اگر ایشان دوباره نتیجه نگرفت و مشکلات ادامه داشت، آن‌وقت مطمئناً تصمیم جدی‌تری درباره او گرفته می‌شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در مورد مدت زمان اولتیماتوم داده شده به قلعه‌نویی گفت: زمان دقیقی تعیین نشده است. اعضا در هیئت مدیره در این مورد تصمیم‌گیری می‌کنند. ما یک فرصت به قلعه‌نویی دادیم. مشکلاتی بود که قلعه‌نویی مطرح کرد و باشگاه هم باید آنها را برطرف کند. هم آقای آذری و هم هیئت مدیره با قدرت مشکلات مطرح شده توسط قلعه‌نویی را حل خواهند کرد. توقع ما هم این است که با حل مشکلات، ذوب‌آهن دوباره به جایگاه اصلی‌اش برگردد. آقای قلعه‌نویی هم در جلسه قول داد که اگر مشکلات برطرف شود، ذوب‌آهن به جایگاه اصلی‌اش برمی‌گردد. در صورتی که این‌طور نشد، مطمئناً تصمیمی جدی در مورد قلعه‌نویی گرفته خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس