سیاه جامگان

بازیکن سابق استقلال گفت: امیدوارم استقلال از شرایط بدی که در لیگ امسال دچارش شده رها شود و نتایج خوب بگیرد ولی بعد از دیدار مقابل تیم ما!

سرویس ورزش مشرق – تیم سیاه جامگان در حالی دوشنبه هفته آینده میزبان تیم استقلال خواهد بود که یکی از بازیکنان اصلی این تیم دو سال پیش در استقلال توپ می زد. این تیم پس از تغییر در کادر فنی و سرمربیگری علیرضا مرزبان اولین بازی اش برابر استقلال خوزستان را در هفته یازدهم لیگ برتر با شکست 2 بر یک به پایان برد و حالا امید زیادی دارد تا در هفته دوازدهم بتواند استقلال را در خانه شکست بدهد.

محمدرضا خرسندنیا در گفت و گو با مشرق، درباره مسابقه با تیم استقلال حرف زد.

متن صحبتهای وی را در ادامه می خوانید:

*تعطیلات لیگ تا چه اندازه به تیم تان کمک کرد؟

- خیلی مؤثر بود. ما در این مدت زیر نظر مرزبان تمرینات زیادی در فاز تاکتیکی داشتیم. سرمربی جدید وقت خوبی برای انتقال تفکراتش به تیم داشت. بچه ها هم همقسم شدند تا در بازگشت به لیگ با وضعیت بهتری کار کنند.

* چرا سیاه جامگان این فصل بد نتیجه گرفت؟

- متأسفانه بد آوردیم. در خیلی از بازی ها حق مان شکست نبود ولی باختیم. البته تیم مان نفرات خوبی دارد و حتم دارم با یکی دو برد متوالی حتما از این شرایط بیرون می رویم.

* بازی رودرروی تیم سابقت را چطور ارزیابی می کنی؟

- قطعا بازی مقابل استقلال دشوار است. البته این موضوع به رویارویی با تیم پرسپولیس هم مربوط می شود. در کل این دیدار با توجه به اینکه خودم دو سال پیش در استقلال بودم برایم شرایط ویژه تری دارد و با اینکه احترام خاصی برای استقلال و هوادارانش قایل هستم ولی امیدوارم برنده شویم.

* استقلال هم دنبال خروج از این بحران نتیجه نگرفتن است؟

- امیدورام استقلال هم نتایج خوبش را از سر بیگرد ولی بعد از رویارویی با تیم ما. از هفته سیزدهم تا آخر لیگ فقط ببرد.

* دلیل نتیجه نگرفتن استقلال را در چه می دانی؟

- استقلال سال قبل هم بد کار را شروع کرد ولی کم کم به یکی از بهترین تیم های لیگ تبدیل شد. حتم دارم این بار هم به روزهای خوبش برمی گردد. وقتی هواداران پشت استقلال باشند و صبوری بخرج دهند حتما کار درست می شود.  

* بهتر نبود بازی تان را در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می کردند؟

- البته که بهتر بود. فکر می کنم به خاطر ترافیک در مرکز شهر این تصمیم گرفته شد. ما در دیدارهای قبلی با نفت و فولاد آنجا بازی کردیم و تنها چیزی که می توان به آن اشکال گرفت سُر بودن چمن است که آن هم به دلیل برگزاری کم بازی روی این زمین است. به نظرم هر چه بیشتر روی چمن ورزشگاه بازی برگزار شود چمن از حالت تازگی درآمده و کمی ضخیم تر می شود. به هر حال در زمین ثامن میزبان استقلال خواهیم بود و یک برد خوب را به هواداران مان هدیه می کنیم. همچنین امیدوارم شرایطی بوجود بیاید تا بتوانیم با استقلال و پرسپولیس هم در استادیوم زیبا و مجهز امام رضا(ع) بازی کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس