کد خبر 796066
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۸
اجرلو

باشگاه تراکتورسازی در طول چند ماه گذشته بیش از 11 میلیارد تومان به طلبکاران خود پرداخت کرد تا بتواند مجوز حرفه ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند.

به گزارش مشرق، باشگاه تراکتورسازی یکی از فعال ترین باشگاه های لیگ برتری در امر پرداخت بدهی های خود برای دریافت مجوز حرفه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا بود. تراکتورسازان در چند ماه گذشته همه بدهی هایی که در کمیته انضباطی درباره آنها رای صادر شده بود را پرداخت کردند تا بتوانند بدون مشکل در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند.


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این باره عنوان کرد: «در موقعیتی که هیچ فرصتی برای حل مشکلات و رفع موانع کسب پرونده حرفه ای نداشتیم پزشکیان نایب رییس محترم مجلس شورای اسلامی قول حمایت و همراهی دادند و با تمام وجود به میدان آمدند تا زمینه لازم برای حل مشکلاتی که از گذشته برای باشگاه ایجاد شده فراهم شود. همچنین تشکر می کنم از نجفی شهردار سابق تبریز که حتی پس از پایان دوران مسئولیت خودشان نسبت به تراکتورسازی احساس مسئولیت می کنند و در روزهای گذشته با همه توان به دنبال جلب حمایت برای باشگاه بودند.


وی ادامه داد: روز گذشته طبق اعلام مسئولین محترم فدراسیون فوتبال مراحل نهایی کار هم انجام شد و حالا در انتظار اعلام رسمی خبر حضور تراکتورسازی در رقابت های اسیایی هستیم.


آجورلو در خصوص پرونده حرفه ای سازی باشگاه و کسب مجوز حضور در رقابت های آسیایی گفت:آماده سازی مدارک و مستندات مورد نیاز در این فرایند از ابتدای سال ٩٦ آغاز شده بود و ما در مهلت تعیین شده بخش اصلی پرونده را تکمیل کرده بودیم که مورد تایید و تحسین مسئولین محترم فدراسیون فوتبال هم قرار گرفت و خوشبختانه اقای ساکت دبیر کل محترم فدراسیون اعلام کردند تراکتورسازی بین تمامی نمایندگان فوتبال ایران در آسیا بهترین و قوی ترین عملکرد را داشته است از تمامی کسانی که در این بخش تلاش کردند تشکر می کنم خصوصا ریاست محترم فدراسیون فوتبال، آقای تاج و همکارانشان. در نهایت با تمامی نفراتی که از سوی کمیته محترم انضباطی معرفی شده بودند تسویه حساب صورت گرفت و مبالغ اعلام شده پرداخت شد. امروز می توانیم بگوییم با تایید کمیته انضباطی تراکتورسازی دیگر هیچ بدهی قطعی ندارد.


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد: هواداران باید در جریان جزئیات بدهی های باشگاه قرار بگیرند. ما ملزم به تسویه حساب با ٣٠ طلبکار در کوتاه ترین زمان ممکن شدیم در حالی که بیش از ٣ میلیارد بدهی مرتبط با این پرونده ها هیچ ارتباطی به دو فصل اخیر نداشته و به جا مانده از سال های گذشته است. در شرایطی که یک ریال بودجه و اعتبارات دولتی نداریم پرداخت بیش از ١١ میلیارد بدهی گذشته بر دوش ما افتاد که این کار را انجام دادیم و اکنون باشگاه در تنگنای مالی قرار دارد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس