میلاد فخرالدینی

بازیکن پیشین استقلال که جزو شاکیان این تیم در AFC به‌حساب می‌آید تأکید کرد، این باشگاه یک زنگ هم به طلبکارانش نزده است.

به گزارش مشرق، میلاد فخرالدینی درباره آخرین وضعیت فسخ قراردادش با تیم گسترش فولاد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست و باید ببینیم در آینده چه می‌شود. من در تهران فیزیوتراپی می‌کنم، اما پزشکان چیزی در خصوص مصدومیتم نگفته‌اند. مصدومیتم پارگی مینیسک خارجی است و نمی‌دانم از چه زمانی می‌توانم بازی کنم.

وی در واکنش به صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد که اعلام کرده «فخرالدینی بدون اطلاع باشگاه تبریز را ترک کرده است»، گفت: روزی که من تبریز را ترک کردم، سر تمرین بودم. در آنجا هم به فیروز کریمی و هم به حسن آذرنیا ماجرا را گفتم. من و آقای نصیرزاده همیشه رابطه خوبی با یکدیگر داشتیم. شاید او در جریان نبود که چنین صحبت‌هایی را انجام داده بود. این کار من هماهنگ شده است.

بازیکن پیشین استقلال که جزو شاکیان این تیم در AFC به‌حساب می‌آید، در خصوص این اتفاق تصریح کرد: باشگاه استقلال می‌گوید که همه طلبکاران خود تسویه‌حساب کرده، اما چنین چیزی نیست. من مجبور شدم از استقلال به AFC شکایت کنم و حکم بگیرم. اگر استقلال از آسیا حذف شود، هواداران از چشم بازیکنان نبینند. مسئولان باشگاه استقلال یک زنگ هم به هیچ‌کدام از طلبکاران‌شان نزده‌اند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس