کد خبر 790638
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
متهم

زن جوان افغان که به‌دنبال اختلاف‌های شدید خانوادگی، شوهرش را درخواب با اسید سوزانده و جانش را گرفته بود پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش مشرق، درپی این واقعه هولناک که آذر سال گذشته درجنوب تهران رخ داد، زن جوان بلافاصله دستگیرشد. او دربازجویی به بازپرس شعبه دوم دادسرای شهرری گفت: «از مدتی پیش با شوهرم به مشکل خورده بودم. او دائم اذیتم می‌کرد و با هم هر روز دعوا داشتیم.

از شب قبل هم دعوا و درگیری‌مان شدت گرفته بود. تا دم   دم های صبح دعوا می‌کردیم تا اینکه شوهرم خوابش برد. من به خودش گفته بودم که او را در خواب با اسید خواهم سوزاند ولی به حرفم توجهی نکرد.

شب حادثه به انباری رفتم و از آنجا ظرفی پلاستیکی را پر از اسید کردم. وقتی بالا آمدم هنوز خواب بود که بیدارش کردم. وقتی از جا پرید یکدفعه اسید را به رویش ریختم. در همان حال پشیمان شدم و به کنارش رفتم و او را بغل  و معذرت خواهی کردم.

بعد هم با پلیس و اورژانس تماس گرفتم ولی افسوس که شوهرم در بیمارستان فوت کرد.»در جلسه دیروز، مادر مقتول برای عروس جنایتکارش قصاص خواست.این زن که مادرپسرخردسالی است در جلسه دیروز دادگاه بار دیگر ماجرای اسیدپاشی را شرح داد و پس از اعتراف و ابراز ندامت، از مادرشوهرش درخواست عفو و بخشش کرد.

اوگفت: «مرا به خاطرپسرم ببخشید.» اما مادرشوهر همچنان خواستارقصاص قاتل پسرش بود. بنابراین قضات ختم جلسه را اعلام کردند و برای مشخص شدن سلامت روانی متهم، او را به پزشکی قانونی معرفی کردند تا پس ازاعلام نتایج بررسی‌ها دراین باره تصمیم بگیرند.
 

منبع: روزنامه ایران

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
  1 0
  اتفاقا به خاطر پسر خردسالش,قصاص کن این وحشی حرامی رو! ناراحت نباش اعدامت کنند ,شوهرتم میاد بغلت میکنه؛ولی یدونه میزنه توسرت!
 • IR ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
  7 0
  چه زنای کثیف ونجسی پیدا میشن!!!حیف شوهر!
 • IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
  1 2
  آخی چقدر مظلوم، خدایی چقدر این زنان مظلوم هستن، همون وقتم پشیمون شده ها،
  • علی IR ۱۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
   1 1
   اره دیدی؟ کلا همه این اسید پاشی بخاطر اینکه مردای ایران زن بد حجابو نمیخوانببین
 • محمود IR ۲۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
  0 0
  همون لحظه اسیدپاشی پشیمان شده و شوهرش رو بغل کرده. یک درجه بهش تخفیف بدین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس