کد خبر 788709
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
خدمات

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: طبق اعلام قبلی تمام واحدها در مرزها به صورت آنلاین اقدام به ارائه خدمات به زائرین حسینی می‌کنند و در این زمینه مبلغی را دریافت نخواهند کرد.

به گزارش مشرق، سیف اله ابوترابی با اشاره به اینکه واحدهای سازمان ثبت احوال برای ارائه خدمات به زائران حسینی در مرزهای ایران وعراق مستقر شده‌اند، اظهار کرد: این کار در  راستای خدمات به هموطنان و همچنین تسریع در ارائه استعلامات به آنها انجام ‌می‌شود.

وی تصریح کرد: طبق اعلام قبلی تمام واحدها در مرزها به صورت آنلاین اقدام به ارائه خدمات به زائرین حسینی می‌کنند و در این زمینه مبلغی را دریافت نخواهند کرد.

ابوترابی در خصوص افرادی که شناسنامه‌ها آنها به هر دلیل مفقود شده است و بنا دارند در پیاده روی اربعین شرکت کنند، بیان کرد: این افراد نیاز به شناسنامه در این مقطع ندارند و با داشتن کد ملی و داشتن مدارک مورد نیاز اعم از پاسپورت و ویزا می‌توانند به کربلا سفر کنند.

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور افزود: طی روزهای آینده نیز بازدیدی‌های از واحدهای مستقر در مرزها خواهیم داشت ضمن اینکه با افزایش تعداد زائران ما نیاز تعداد واحدهای خود در مرزها را افزایش خواهیم داد.

وی گفت: یکی از سیاست‌های سازمان ثبت در این دوره از پیاده روی اربعین، تعامل با سایر بخش‌ها برای ارائه خدمات به  شهروندان خواهد بود که در این زمینه جلسات خوبی برگزار شده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس