کد خبر 785357
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
فوتبال بانوان

مصاحبه اخیر مدیر عامل باشگاه آینده سازان واکنش دست اندرکاران باشگاه سپاهان را در پی داشت.

به گزارش مشرق، مصاحبه اخیر سعید موحدی مدیر عامل باشگاه آینده سازان واکنش دست اندرکاران باشگاه سپاهان را در پی داشت. موحدی قرارداد باشگاه خود با سپاهان در مورد واگذاری تیم فوتبال بانوان را قرارداد ترکمنچای دانسته بود و به آن اعتراض داشت.

مرتضی رمضانی راد مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان در واکنش به این اظهارنظرها گفت: این اظهارات مایه تاسف است، بهتر است مدیرعامل آینده سازان بداند که اگر باشگاه سپاهان درخواست امتیاز در فوتبال بانوان را انجام میداد، بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانست امتیاز بگیرد و بازیکنان تیم آینده سازان هم پس از انحلال به این تیم می آمدند. ضمن اینکه با توجه به این موضوع طبیعی است که بدهی های گذشته آینده سازان هیچ ارتباطی با باشگاه سپاهان نخواهد داشت.

وی ادامه داد: این تیم با عنوان فولاد مبارکه سپاهان در رقابت های فوتبال بانوان ایران حضور خواهد داشت و تعهدات قبلی و بدهی های باشگاه آینده سازان به ما مربوط نخواهد بود.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان تاکید کرد: آقای موحدی بهتر است به جای این موضع گیری های سخیف، درخواست های مکرر خود از سپاهان و سایر نهادها مبنی بر اینکه مجموعه ای بیاید و تیم فوتبال بانوان را تحت پوشش بگیرد، فراموش نکند و بداند اگر طبق اخطار فدراسیون تا دیروز(پنجشنبه) سپاهان وارد عرصه نمی شد فاتحه این تیم خوانده می شد و فروپاشی تیم بانوان قهرمان ایران قطعی بود.

وی در پایان گفت: بهتر است ایشان به مصاحبه های رگباری خود پایان دهد و به جای این مواضع نا امید کننده، قدردانی های لازم از مدیر عامل کارخانه فولاد مبارکه و هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه سپاهان را داشته باشد.

 به دنبال انصراف برخی تیم‌ها و همچنین حمایت سپاهان از آینده‌سازان، قرار است روز شنبه لیگ برتر دوباره قرعه‌کشی شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس