کلوپ

الگوی مربیگری سرمربی لیورپول فاش کرده او همیشه رویای نشستن روی نیمکت مربیگری رقیب دیرینه این تیم را داشته است.

به گزارش مشرق، اکهارد کراوتزون که در باشگاه ماینتز المان مربی یورگن کلوپ بوده و یکی از الگوهای مربیگری او محسوب می شود در مصاحبه با رسانه های انگلیس فاش کرده کلوپ که در سال ۲۰۱۵ هدایت لیورپول را قبول کرد همیشه رویای مربیگری در انگلیس و منچستریونایتد را داشته است. 

در مصاحبه با وبسایت The Set Pieces گفته:از موفقیت کلوپ متعجب نشدم. او همیشه دوست داشت در لیگ انگلیس مربیگری کند و باشگاه مورد علاقه اش هم منچستریونایتد بود. خودش این را به من گفت. من با سر الکس فرگوسن از قدیم دوست هستم و به او گفته بودم که کلوپ دوست دارد روزی مربی یونایتد شود. فرگوسن دیدار فینال جام حذفی آلمان در سال ۲۰۱۲ بین دورتموند و بایرن مونیخ را تماشا کرد و همانجا تحت تاثیر بازی تیم کلوپ و عملکرد این مربی قرار گرفت.

کلوپ پس از ترک دورتموند برای چند ماه بدون تیم بود و می دانستم دوست دارد هر چه سریعتر به عرصه مربیگری بازگردد. وقتی پیشنهاد لیورپول از راه رسید می دانستم تعلل نخواهد کرد چون رویایش مربیگری در انگلیس بود. کلوپ مربی احساسی و پرشور است و از این نظر گزینه مناسبی برای لیورپول محسوب می شود. لیورپول هم باشگاه مناسبی برای او است. 

منبع: وب سایت برنامه نود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس