آیت الله حسینی بوشهری

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: این توافق که بین ایران و 6 کشور بسته‌شده فقط بین ایران و آمریکا نیست که اگر این کشور بخواهد آن را تهدید کند؛ برجام دچار فروپاشی شود.

به گزارش مشرق، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه اجلاس سوم این مجلس در جمع خبرنگاران درباره اقدام ایران در صورت نقض برجام توسط آمریکا اظهار داشت: صحبت‌های دشمنان ما جدید نیست و از ابتدای انقلاب تا امروز با تهدیدات آن‌ها آشنا هستیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: تعبیر امام راحل (ره) همیشه این بود که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و شما مطمئن باشید که اگر آن‌ها توان انجام کاری را داشتند تا انقلاب را زمین‌گیر و مشکل جدی برای آن ایجاد کنند؛ تاکنون این کار را کرده بودند و انقلاب ما به 40 سالگی نمی‌رسید.

وی تصریح کرد: با توجه به حضور رهبر فرزانه انقلاب و آگاهی و بصیرت ملت ایران معتقد هستم همان‌گونه که از ابتدای انقلاب تا امروز با مقاومت و همت مردم ایران در برابر تهدیدات دشمن ایستاده از این به بعد هم خواهد ایستاد و جزء رسوایی برای آن‌ها چیز دیگری نخواهد ماند.

آیت‌الله حسینی بوشهری بابیان این‌که امروز در دنیا آمریکا به‌صورت آشکار پرچم‌دار بر هم زدن برجام است؛ افزود: این کشور به‌عنوان پرچم‌دار تهدید علیه ملت ایران است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: این توافق که بین ایران و 6 کشور بسته‌شده فقط بین ایران و آمریکا نیست که اگر این کشور بخواهد آن را تهدید کند؛ برجام دچار فروپاشی شود. آنچه برای جهانیان ثابت خواهد شد سخنان مقام معظم رهبری و ملت ایران مبنی بر انجام ندادن تعهدات توسط آمریکا است.

وی تأکید کرد: ما انتظار داریم هیئتی که برای نظارت بر برجام تعیین‌شده پس از بازگشت رئیس‌جمهور از سازمان ملل پاسخی درخور و متناسب با تهدیدات آمریکا بدهد تا این کشور برای همیشه احساس کند که نمی‌تواند در برابر اراده ملت ایران حرفی بزند.

آیت‌الله حسینی بوشهری در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: آن‌ها باید بفهمند که انجام هر حرکتی که بخواهد ملت ایران را تحقیر کند از توانشان خارج است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس