کد خبر 773706
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
 قاتلان و شیطان صفتهای پرحاشیه‌ای که هنوز اعدام نشده‌اند

حکم اعدام (ر.خ)صبح امروز 21شهریور ماه با حضور اعضای شورای تامین شهرستان در ملاء عام اجرا و این شرور به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش مشرق، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از اجرای حکم قصاص یکی از افراد شرور و سابقه دار این شهرستان خبر داد و افزود:محکوم علیه سوابق و محکومیت های متعدد کیفری از جمله سرقت،ضرب وجرح و قتل در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده بود.


یوسف سبحانی با بیان اینکه متهم در آخرین جنایت خود مرتکب قتل یکی از سرمایه گذران این شهرستان شده بود، اظهار داشت: حکم اعدام (ر.خ)صبح امروز 21شهریور ماه با حضور اعضای شورای تامین شهرستان در ملاء عام اجرا و این شرور به دار مجازات آویخته شد.
دادستان عنبرآباد در تشریح جزئیات این خبر ادامه داد: رسیدگی به این پرونده به جهت اینکه موجب جریحه دار شدن احساسات مردم این منطقه شده بود در دستور کار ویژه دستگاه قضائی قرار گرفت. پرونده در مدت زمان قانونی در مراجع قضایی شهرستان و استان مورد رسیدگی قرار گرفت وپس از تایید حکم قصاص نامبرده در دیوان عالی کشور وصدور اذن اجرای حکم از سوی ریاست قوه قضائیه،صبح امروز حکم محکوم علیه در ملاء عام اجرا گردید.
سبحانی در خصوص آخرین جنایت محکوم علیه،یادآور شد:مقتول (کرامت دهدشتی) شامگاه هشتم آبان سال 94 توسط آدم ربایان به سرکردگی (ر.خ)در باغ کشاورزی خود در شهر دوساری ربوده شد و با توجه به مقاومت مقتول مورد ضرب و جرح شدید قرار گرفت که بر اثر شدت جراحات جان باخت.
وی تصریح کرد: پس از 20 روز تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی و پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد و پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی پیچیده، قاتل به نام (ر.خ) در محل مخفیگاه اش در شهرستان رودبارجنوب شناسایی و دستگیر شده بود.دادستان عنبرآباد گفت: در این رابطه شش متهم در شهرهای مختلف دو استان کرمان و سیستان و بلوچستان دستگیر و از این تعداد چهار نفر با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده بودند.
دادستان عنبرآباد افزود: علت و انگیزه اصلی قتل اخاذی و سرقت خودروی لوکس خارجی مقتول بوده است. دستگاه قضایی بشدت با هر گونه اخلال در نظم عمومی و کسانی که آرامش و امنیت جامعه را سلب کنند برخورد سریع قاطع و قانونی خواهد کرد.
منبع: میزان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس