پاکسازی استان حماه

تاکنون ۴۰ تن از تروریست های داعش در جریان درگیری ها کشته و زخمی شدند و مقادیر زیادی از سلاح ها به غنیمت نیروهای متحد درآمد.

به گزارش مشرق، شرق استان حماه امروز محور عملیات بزرگ نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه برای عقب راندن عناصر تروریستی داعش از جنوب شهرک راهبردی « شیخ هلال» بود و خبرها حاکیست درگیری ها در این محور ادامه دارد.

این عملیات با هدف تامین امنیت مناطق جنوبی  شیخ هلال در حال انجام است و پس از درگیری های سنگین، سه منطقه راهبردی « صلبیه، المکیمن شمالی و ارتفاع العلباوی» از اشغال تروریست های داعش خارج شد؛ این مناطق آزاد شده در شمال شهر عقیربات واقع شده اند.

تاکنون ۴۰ تن از تروریست های داعش در جریان درگیری ها کشته و زخمی شدند و مقادیر زیادی از سلاح ها به غنیمت نیروهای متحد درآمد. عملیات در این محور به صورت هماهنگ برای رسیدن به شهر « عقیربات» پایگاه اصلی تروریست های داعش در شرق استان حماه در جریان است؛ فاصله نیروهای جبهه مقاومت با این شهر در حال حاضر به ۹ کیلومتر کاهش یافته است.

به گزارش مشرق شهرک راهبردی شیخ هلال هم در نزدیکی شهر مهم راهبردی سلمیه قرار دارد و از مهم ترین مسیرهای انتقال نیرو و تجهیزات از مرکز به شمال سوریه محسوب می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس