کد خبر 764295
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
دستگیری

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به مجروح شدن یکی از ماموران پلیس شهر اصفهان توسط یک توزیع کننده مواد مخدر گفت: ضارب این مامور در عملیاتی چند ساعته شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مشرق، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه عیادت از مامور مجروح شده در حادثه درگیری با یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر گفت: روز گذشته یکی از واحدهای گشتی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان به منظور دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر به مخفیگاه وی اعزام می شود.

وی افزود: متهم که با مشاهده ماموران قصد فرار داشت با مقاومت یکی از ماموران مواجه شده و با خودرو، وی را به شدت مجروح می کند.

معصوم بیگی با بیان اینکه اقدام شجاعانه این مامور پلیس باعث دستگیری یکی از توزیع کنندگان مهم و اصلی هروئین شد، گفت: رزمندگان جبهه امنیت با تمام وجود برای ایجاد آرامش جامعه تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی اصفهان، حال عمومی این مامور پلیس را رضایت بخش عنوان کرد و از زحمات تیم پزشکی و پرستاری بیمارستان شهید آیت الله صدوقی و تلاش معاونت بهداد پلیس استان در درمان این مامور تقدیر و تشکر کرد.

سردار معصوم بیگی، وجود نیروهایی مومن، ولایی، شجاع، مخلص و فداکار را نعمتی بزرگ برای مجموعه انتظامی استان عنوان کرد و گفت: پلیس اصفهان به چنین نیروهایی افتخار می کند و تلاش آنان را در برقراری نظم و آرامش جامعه ارج می نهد.

فرمانده انتظامی استان، برخورد پلیس با قانون شکنان و توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح محلات را سخت و کوبنده عنوان کرد و اظهار داشت: طرح امنیت محله محور از جمله طرح هایی است که با قوت و جدیت بیشتری دنبال خواهد شد و ماموران پلیس به افراد شرور ، توزیع کنندگان مواد مخدر و برهم زنندگان آرامش مردم اجازه عرض اندام نخواهند داد.

گفتنی است، سردار معصوم بیگی در دیدار و گفتگویی کوتاه با خانواده مامور مجروح، ضمن دلجویی از صبر و ایثار و از خودگذشتگی آنان در حمایت و پشتیبانی این مامور پلیس تقدیر کرد وبا بیان اینکه بخشی از موفقیت های پلیس نتیجه همراهی خانواده های ماموران پلیس است گفت: قطعاً بدون حمایت ، همراهی و پشتیبانی همسران و خانواده های گرامی نیروهای انتظامی این نیروها نمی توانند در انجام ماموریت های خود موفق شوند.
منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس