کنکور نمایه

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه از روزهای قبل مراکز برگزاری آزمون احصا شده گفت: ماموران راهور از ساعت 6 صبح مقابل مراکز برگزاری آزمون مستقر خواهند شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره تمهیدات در نظر گرفته شده برای برگزاری کنکور سراسری سال 1396 گفت: پیش‌بینی‌های لازم با استفاده از احصای مراکز آزمون در شهر تهران از روزی‌های قبل شده است.

وی در توضیح بیشتر این موضوع افزود:‌ مأموران پلیس و راهنمایی تهران بزرگ از ساعت 6 صبح مقابل مراکز برگزاری آزمون و اطراف آن مستقر شده و تلاش می‌کنند تا مشکلات ترافیکی آن منطقه را حل و فصل کنند. ضمن اینکه اقداماتی هم در خصوص مسیرهای اطراف این مراکز از سوی راهور تهران بزرگ انجام خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد:‌ مأموران راهنمایی و رانندگی در مقابل مراکز آزمون مستقر می‌شوند تا گره‌های ترافیکی ایجاد شده مانند توقف‌های نابه‌جا و توقف‌های دوبله صورت نگیرد.

وی افزود: ضمن اینکه در بعدازظهر روز پنج‌شنبه هم با آنکه طرح ترافیک و طرح زوج و فرد وجود ندارد هم اقدامات لازم ترافیکی از سوی مأموران راهور در اطراف مراکز آزمون انجام خواهد شد.

عابدی گفت: تلاش می‌شود تا دانش‌آموزانی که آزمون دارند و هموطنانی که این افراد را به این مراکز منتقل می‌کنند پشت بار ترافیکی آزمون نمانده و مسیر عبور و مرور آنها روان باشد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس