کد خبر 740494
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
تراکتور سازی

به رغم گذشت سی روز از ابلاغ نامه فدراسیون فوتبال به باشگاه تراکتورسازی مبنی بر مالکیت ناصر شفق و تعیین مهلت یک هفته‌ای برای ارائه مدارک هنوز هیچ سند معتبری از سوی این باشگاه به فدراسیون ارسال نشده است

به گزارش مشرق، سید مهدی فاطمی نماینده مالک قانونی تراکتورسازی بیانیه ای صادر و طی آن از مسئولین خواست تا نسبت به تحویل باشگاه به ناصر شفق تسریع به عمل آورند.

در این بیانیه آمده است ؛

متاسفانه انگار رعایت " قانون "در کشورما متناسب با افراد و وابستگی انان به جایگاه ونهادهای مختلف متغییر می باشد واین فراقانونی بودن وبا امر ونهی های بی پایان دست از باشگاه مردمی تراکتورسازی برنمی دارند.

نه تمایل دارند که شفاف همه انچه گذشته وبوده را مردم بدانند و نه حاضرند از قانون تمکین نمایند، تیمی که بر اساس اسناد و مدارک ، مالک دارد و مراجع معتبر و ذی صلاح برمالکیت ان صحه گذاشته اند، گویی بازیچه ای بیش برایشان نیست و همواره خود را بالاتر از همه قوانین تصور می کنند ومرجع تشخیص عدالت راخود می پندارند غافل از اینکه مردم در حقیقت قصه هایشان همیشه به "حقیقت" قسم میخورند حتی اگر درخاک دفن شده باشدوچه زیبا گفته اند درمکتب شیعه "حق " ستاندنی ست.

سابقه دو فصل مدیریت شفق بر تراکتور خود گویای همه ناگفتنی هاست. آنجا که بعد از هشت سال ازلیگ یک به لیگ برتر آمده و در اولین فصل حضور جدای از انجام بازیهای زیبا ، نمایشی تحسین برانگیز از فرهنگ فاخر و اصیل تماشاگران را شاهد بودیم. بدون شک باشگاه و تماشاگران در آن سالها هیچگاه خود را جدای از یکدیگر نیافتند. چنین فضای بی بدیل و چشم نواز ، حسادت ها را برانگیخت و مسائلی دروغین را دست آویز قرار داده تا شفق به سان آن مادری که برای دو نیم نشدن فرزندش مجبور به چشم پوشی از حق خود شود تا این طفل ازبین نرود، باشگاه را در بهترین شرایط ممکن با صدهزار تماشاگر مجبور به تحویل گردد ، تا گذر ایام خود بهترین گواه بر نادرستی ادعاهای واهی باشد.بطور مثال محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات نمونه توان مدیریتی و بی مبالاتی در حق باشگاه بزرگ تراکتور سازی و هواداران پرشور آن است.

امروز که به لطف خدا و به همت همه ارکان نظام جمهوری اسلامی امنیت وارامش بر سرتاسرایران اسلامی برقرارشده است ،این حق قانونی مالک باشگاه است که باشگاه را همانگونه که در سال١٣٨٩ستاندند ، همانطور هم بدون بدهی انباشت پس بدهند. یقینا روزهای اقتدار و بزرگی این اسطوره بی همتای دیار ستار خان و شهیدان باکری با حمایت همه مردم و مسوولین دلسوز کشوری و استانی فرا رسیده و چرخهای این عشق سرخ فوتبال ایران و آسیا را به فتح خود در خواهد آورد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس