کد خبر 739837
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
تونل نیایش

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تغییر در نحوه تردد خودروها از بزرگراه طبقاتی و همکف صدر به سمت تونل نیایش در هر دو مسیر رفت و برگشت خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ محمد رازقی با اشاره به تغییر زمان دسترسی به پل طبقاتی صدر و تونل نیایش از صبح امروز در تشریح جزئیات این تغییرات اظهار داشت: بر اساس مطالعات تحقیقاتی انجام شده و به منظور تسهیل در تردد شهروندان و سرعت بخشیدن به تخلیه بار ترافیکی در این مسیر، نتایجی به دست آمد که بر اساس آن، مقرر شد دسترسی تونل نیایش و پل طبقاتی صدر به صورت مستقیم انجام شود و تردد در مسیر همکف صدر به تونل نیایش تنها برای ساعات شبانه امکان پذیر باشد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، از صبح امروز، در مسیر شرق به غرب بزرگراه صدر هر روز از ساعت 6 صبح تا 23 ورودی به داخل تونل نیایش مسدود است و فقط از صدر طبقاتی امکان ورود و تردد به داخل تونل نیایش وجود دارد.

وی گفت: همچنین در مسیر غرب به شرق تونل نیایش نیز از ساعت 12 تا 23 امکان ورود به بزرگراه صدر همکف وجود ندارد و الزاماً در این مسیر خودروها وارد صدر طبقاتی می‌شوند.

بر اساس گفته رازقی، محدودیت برنامه ریزی شده در ساعات بین 23 تا 6 صبح اعمال نخواهد شد و تردد از بزرگراه همکف و طبقاتی صدر به سمت تونل و برعکس بدون محدودیت خواهد بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس