کد خبر 738480
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
الکس ساندرو

بانوی پیر برای فروش دفاع چپ برزیلی‌اش پیشنهادی قابل توجه از آبی‌پوشان لندن داشته که آن را رد کرده است.

به گزارش مشرق، جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس تأیید کرد باشگاه چلسی برای خرید الکس ساندرو به قهرمان ایتالیا پینشهادی هنگفت داده که بانوی پیر آن را نپذیرفته است.

مدتی است که شایعاتی درباره تلاش آبی‌های لندن برای خرید دفاع چپ برزیلی یووه به گوش می‌رسد، کسی که در فصل اخیر سری A برای یوونتوس 3 گل زد و 5 پاس گل داد و در رسیدن بیانکونری به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم نقش پررنگی داشت.

ماروتا در این خصوص به نشریه کوریره دلاسرا گفت: چلسی برای الکس ساندرو پیشنهادی قابل توجه داده است. پاسخ ما هم منفی بود هرچند این روزها بازیکنان سرنوشت خودشان را تعیین می‌کنند.

ماروتا درباره دیگر بازیکنان مورد نظر یوونتوس از جمله داگلاس کاستا بال برزیلی بایرن مونیخ، تأکید کرد: به لطف همکاری بایرن، ما توانسته‌ایم با مدیربرنامه‌های کاستا مذاکره کنیم. در نهایت اما این ژرمن‌ها هستند که باید به فروش او رضایت دهند و قیمت هم باید به گونه‌ای باشد که ما هم رضایت داشته باشیم.

شایعه‌ای که چندی پیش درباره برنامه‌های یوونتوس برای بازار نقلو انتقالات منتشر شد، احتمال دست به کار شدن بانوی پیر برای خرید آندس اینیستا از بارسلونا بود که ماروتا آن را هم رد کرد.

وی اظهار داشت: اینیستا دست یافتی نیست. ثبات و پایداری در کسب نتیجه می‌طلبد که ما پارامترهای خاصی را مد نظر قرار دهیم.

ماروتا در نهایت تأیید کرد که دروازه‌بان دوم یوونتوس، نتو ممکن است تابستان امسال بانوی پیر را ترک کند. او در این خصوص عنوان کرد: برای برآورده کردن خواسته نتو، ما او را در لیست بازیکنان فروشی‌مان قرار داده‌ایم اما هنوز هیچ پیشنهادی برای انتقال او دریافت نکرده‌ایم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده