سواستفاده از کودکان

یک رسانه صهیونیستی در گزارشی به تازگی افشا کرده بر روی کودکان یمنی که بین سال‌های 1948 تا 1954 ناپدپد شده بودند، آزمایش‌های پزشکی غیرمجاز انجام شده است.

 به گزارش مشرق، یک رسانه صهیونیستی در گزارشی به تازگی افشا کرده بر روی کودکان یمنی که بین سال‌های ۱۹۴۸ تا ۱۹۵۴ ناپدپد شده بودند، آزمایش‌های پزشکی غیرمجاز انجام شده است.  

«ماجرای کودکان یمنی» به ناپدپد شدن صدها کودک و نوزاد یهودی یمنی اشاره دارد که در سال‌های اولیه تشکیل رژیم صهونیستی عمدتاً از یمن به فلسطین اشغالی مهاجرت کرده بودند.

در بیشتر موارد به والدین این کودکان بدون ارائه هیچ توضیحاتی گفته شد که کودکان آنها فوت کرده‌اند. والدین، معتقدند که کودکان آنها ربوده شده و  در برابر دریافت پول به خانواده‌های ثروتمند اشکنازی (یهودیان غربی) فروخته شده‌اند و گاهاً هم از آنها به عنوان موش آزمایشگاهی در آزمایش‌های پزشکی استفاده شده است.

روزنامه اسرائیل‌هیوم در گزارشی اختصاصی انجام آزمایش‌های پزشکی غیرمجاز بر روی این کودکان را تأیید کرده است. اسنادی که «اسرائیل‌هیوم» به آنها دست یافته همچنین نشان می‌دهند که این کودکان بدون رضایت والدینشان کالبدشکافی شده‌اند.  

«کمیته ویژه تحقیق درباره ناپدپد شدن کودکان یمنی» در کنست (پارلمان) اسرائیل صبح چهارشنبه با هدف بررسی این موضوع تشکیل جلسه داد.  

رئیس این کمیته، «نوریت کورن» در جلسه روز چهارشنبه گفت: «در وهله اول، بایستی از این کودکان محافظت می‌شد، اما آنها ناپدید شدند. برخی از این کودکان ناپدید شدند، در حالی که به والدین آنها هرگز گواهی فوت ارائه نشد و فقط به آنها اطلاع داده شد که فرزندانشان فوت کرده است. »

وی اضافه کرد: «والدین خواستار آن بودند که جسد فرزندشان را ببینند، اما چیزی دستگیرشان نشد و نتوانستند مراسم تشییع جنازه برگزار کنند. به مرور واضح‌تر می‌شود که از جسدهای این کودکان برای انجام تحقیقات استفاده شده است. »

اسرئیل هیوم همچنین به تصاویری دست پیدا کرده که قبلاً منتشر نشده‌اند و ظاهراً برخی از آزمایش‌های انجام‌شده بر روی این کودکان را نشان می‌دهند.  

یکی از این عکس‌ها کودکی برهنه را نشان می‌دهد که روی شکمش لغت «طحال» نوشته شده و ظاهراً شاهدی است بر استفاده از برخی از این اجساد برای آموزش آناتومی.  

در یکی از صفحات مربوط به این اسناد به شرح آزمایش‌های انجام شده بر روی چهار کودک مبتلا به سوءتغذیه پرداخته شده است. ظاهراً داخل رگ‌های این کودکان پروتئین تزریق شده که به مرگ آنها منجر شده است.  

سند دیگر نامه‌ای مربوط به یکی از مقامات بیمارستانی در شهر «روش هاعین» در تاریخ ۲۱ نوامبر سال ۱۹۴۹ است.  

در این نامه آمده است: «من به بیمارستانمان در روش هاعین سر زده و مشاهده کردم که آن روز صبح چهار کودک که هدف درمان قرار گرفته بودند فوت کرده بودند. وضع آسیب‌شناختی-فیزیولوژیکی این کودکان، متوازن بود، اما بعد از تزریق محلول‌های مختلف به آنها این توازن به هم خورد و آنها فوت کردند. »

شواهد دیگر اسرائیل‌هیوم موید ظن‌های دیرینه‌ای است مبنی بر اینکه رژیم اسرائیل بعد از جدا کردن کودکان از والدین نسبی‌شان، به دروغ مرگ آنها را به اطلاع خانواده‌هایشان رسانده است. یکی از این اسناد شرح حال دختری است که بعد از جدا شدن از والدین در بیمارستانی سکونت داده شده است.  

در حال تکمیل... ل.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس