کد خبر 732485
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
فوتسال

برنامه مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا اعلام شد.

به گزارش مشرق، قرعه‌کشی جام باشگاه‌های فوتسال آسیا سه شنبه در ویتنام برگزار شد و چهارده تیم‌ حریفان خود را شناختند.

تیم فوتسال گیتی پسند به عنوان نماینده ایران در این مسابقات در گروه  C با تیم های شنژن چین و شریکر اوزاکا  ژاپن قرار گرفته و بر اساس برنامه اعلامی در نخستین مصاف خود باید ۳۱ تیر به مصاف شنزن نانلینگ چین برود.

برنامه کامل مسابقات جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۷ که قرار است در ویتنام برگزار شود،‌ به شرح زیر اعلام شد:

گروه A: تای سون نام (ویتنام)، الظفره (امارات)، وایس وایپرس (استرالیا)، اف‌سی ارم (قرقیزستان)
روز نخست ( ۲۹ تیر)
* الظفره – وایس وایپرس
* تای‌سون نام – اف‌سی ارم

روز دوم (۳۱ تیر)
* اف‌سی ارم– الظفره
* وایس وایپرس– تای‌سون نام

روز سوم ( ۲ مرداد)
* وایس وایپرس– اف‌سی ارم
* تای‌سون نام – الظفره

گروه B: نفت الوسط (عراق)، الریان (قطر)، اف سی واموس (اندونزی)، دیسی اینوست (تاجیکستان)
روز نخست(۳۰ تیر)
* الریان – واموس 
* نفت الوسط – دیسی اینوست

روز دوم ( ۱ مرداد)
* دیسی اینوست – الریان
* واموس – نفت الوسط

روز سوم (۳ مرداد)
* واموس – دیسی اینوست
* نفت الوسط – الریان

گروه C: شریکر اوزاکا (ژاپن)، گیتی‌پسند (ایران)، شنزن نانلینگ (چین)

روز نخست ( ۲۹ تیر)
* شنزن نانلینگ – شریکر اوزاکا

روز دوم ( ۳۱ تیر)
* گیتی پسند – شنزن نانلینگ

روز سوم ( ۲ مرداد)
* شریکر اوزاکا – گیتی پسند

گروه D: بولو چونبوری (تایلند)، اف‌سی المالک (ازبکستان)، بانک بیروت (لبنان)

روز نخست ( ۳۰ تیر)
* بانک بیروت – چونبوری 

روز دوم ( ۱ مرداد)
* المالک - بانک بیروت

روز سوم ( ۳ مرداد)
* چونبوری – المالک

مرحله یک‌چهارم نهایی ( ۵ مرداد):
* اول گروه D – دوم گروه C
* اول گروه C – دوم گروه D
* اول گروه B – دوم گروه A
* اول گروه A – دوم گروه B

نیمه‌نهایی ( ۶ مرداد):
* برنده یک‌چهارم نهایی ۱ – برنده یک‌چهارم نهایی ۳
* برنده یک‌چهارم نهایی ۲ – برنده یک‌چهارم نهایی ۴

رده‌بندی ( ۸ مرداد):
* بازنده نیمه‌نهایی ۱ – بازنده نیمه‌نهایی ۲

فینال (۳۰ جولای / ۸ مرداد):
* برنده نیمه‌نهایی ۱ – برنده نیمه‌نهایی ۲

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده