کد خبر 727505
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
جپاروف

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد: قرارداد سرور جباروف با استقلال ثبت رسمی نشده که بخواهد فسخ شود.

به گزارش مشرق، در حالی که مسئولان باشگاه سپاهان مدعی هستند که قرارداد سرور جباروف با استقلال به صورت یک‌جانبه فسخ شده اما کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ این مساله را تایید نمی کند.

رئیس  عضو کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در رابطه با این قرارداد عنوان کرد: باشگاه استقلال در نیم فصل نقل و انتقالات فصل گذشته سرور جباروف را با قراردادی به مدت یک فصل و نیم به خدمت گرفت اما باشگاه استقلال به دلیل محرومیتی که از سوی فیفا برایش در نظر گرفته شده نتوانست این قرارداد را در سازمان لیگ ثبت کند. 

وی افزود: باشگاه استقلال برای اینکه جباروف بازی کند توافق نامه ای سه جانبه با باشگاه سپاهان و جباروف امضا کرد که این بازیکن برای نیم فصل به سپاهان برود. در این توافق نامه ضمن رد و بدل شدن مبلغی پول قید شد که جباروف در پایان فصل بدون قید و شرط بازیکن استقلال است. قرارداد جباروف با استقلال در سازمان لیگ به دلیل محرومیت ثبت نشد که اکنون بخواهد فسخ شود اما جباروف قراردادی با باشگاه استقلال امضا کرده است.

محمودزاده تصریح کرد: اکنون جباروف بازیکن استقلال محسوب می شود و سپاهان در صورتیکه خواهان جذب او باشد باید با استقلال به توافق برسد. هر باشگاهی دیگر نیز با جباروف قراردادی امضا کند و خواهان ثبت آن شود این قرارداد به کمیته وضعیت بازیکن و فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد. زیرا در حال حاضر جباروف به دلیل قرارداد داخلی که امضا کرده بازیکن استقلال محسوب می  شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس