امیر حیدری

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بنده هیچگونه بی حرمتی و رفتار بد با سربازان را نمی‌پذیرم و هرگونه گزارشی که در رابطه با بی حرمتی به سربازان به من برسد، با آن برخورد خواهم کرد.

به گزارش مشرق، امیر «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم صبحگاه ستاد این نیرو و در جمع کارکنان پایور و وظیفه نزاجا با تبریک سالروز میلاد با سعادت ولی عصر (عج) اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اصلی و محوری نیروی زمینی تکریم جامعه سربازی است و این امر در رئوس برنامه‌های نزاجا قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه نگاه نیروی زمینی به سرباز نگاه محترمانه‌ای است، خاطرنشان کرد: توجه به خواسته‌های کارکنان وظیفه و همچنین برخورد قانونی با آن‌ها از جمله اقداماتی است که در نیروی زمینی دنبال می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: سرباز زینت کشور است، بنده هیچگونه بی حرمتی و رفتار بد با سربازان را نمی‌پذیرم و هرگونه گزارشی که در رابطه با بی حرمتی به سربازان به من برسد، با آن برخورد خواهم کرد.

امیر حیدری در ادامه با اشاره به فضای انتخاباتی در کشور، گفت: ما در برابر رایی که به صندوق می‌اندازیم مسئول هستیم، زیرا باید در بین نامزدها به فردی که حافظ منافع انقلاب باشد، رای دهیم.

وی با بیان اینکه هر رایی که به صندوق ریخته می‌شود، خاری در چشم دشمنان است، تصریح کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید به فردی رای بدهیم که در برابر دشمنان کوتاه نیاید و تسلیم نشود و در برابر زیاده خواهی‌ها و زورگویی‌های آنان ایستادگی کند.

امیر حیدری در پایان با اشاره به روز حفاظت اطلاعات که مصادف با روز نیمه شعبان است، گفت: سازمان حفاظت اطلاعات ارتش همانند دژی مستحکم از کارکنان ارتش محافظت می‌کند.

منبع: دفاع پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس