کد خبر 714782
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
فوربس

ایگاه خبری «فوربس» در گزارشی ضمن اشاره به ادعای منافقین مبنی بر ساخت سلاح هسته‌ای از سوی ایران نوشت که دولت ترامپ با دقت این ادعا را بررسی می‌کند.

به گزارش مشرق، پایگاه خبری «فوربس» در گزارشی ضمن اشاره به ادعای منافقین مبنی بر ساخت سلاح هسته‌ای از سوی ایران نوشت که دولت ترامپ با دقت این ادعا را بررسی می‌کند.

در ادامه این گزارش آمده است: منافقان روز جمعه ادعا کردند که ایران در پایگاه جنوب تهران آزمایش‌هایی را انجام داده است و این اقدام خلاف برجام است و مواد منفجره به کار رفته در این آزمایش‌ها برای ساخت سلاح هسته‌ای استفاده می‌شوند.

فوربس در ادامه نوشت که منافقان در بسیاری از اتهامات خود علیه تهران اشتباه می‌کنند اما در هر صورت «میشل آنتون» سخنگوی امنیت ملی آمریکا گفته است که دولت ترامپ به دقت این اتهامات وارد شده را بررسی می‌کند.

در ادامه گزارش فوربس ادعا شده است: دو دولت قبل در آمریکا به طور موثر به برنامه‌های خطرناک ایران و کره شمالی نپرداختند؛ دولت «جرج بوش» به دنیال خلع سلاح شیمیایی عراق بود و برنامه هسته‌ای خطرناک ایران را فراموش کرده بود، دولت اوباما نیر بهتر از آن عمل نکرده و در قبال کره شمالی با اتخاذ سیاست «صبر استراتژیک»، از این کشور غفلت کرد و در قبال ایران نیز برجام را به وجود آورد.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس