مهدی فضائلی

فضائلی با بیان اینکه پخش زنده مناظرات از رسانه ملی، در شناخت بهتر مردم و ایجاد شور انتخاباتی در میان آنها تاثیرگذار خواهد بود، گفت: در یک برنامه غیر زنده یا تولیدی، شاید نتوانیم همه کنش ها را ببینیم.

به گزارش مشرق، مهدی فضائلی کارشناس مسائل رسانه، با بیان اینکه انتشار خبر پخش غیرزنده و ضبط شده مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز گذشته، هم در بین نامزدهای انتخاباتی و چهره های سیاسی و هم در میان مردم بازتاب خوبی نداشت، اظهار کرد: پخش زنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری نسبت به پخش ضبط شده آن، جذابیت های بسیار بیشتری دارد.
وی افزود: در کنار این جذابیت، پخش زنده مناظرات امکان ارزیابی آسان تر را برای مخاطبین به وجود می آورد چراکه می توانند کنش ها و واکنش های واقعی طرفین را به صورت زنده ببینند.
فضائلی با بیان اینکه پخش زنده مناظرات از رسانه ملی، در شناخت بهتر مردم و ایجاد شور انتخاباتی در میان آنها تاثیرگذار خواهد بود، عنوان کرد: در یک برنامه غیر زنده یا تولیدی، شاید ما نتوانیم همه کنش ها و واکنش های طرفین را ببینیم؛ اصطلاحا در این حالت، کنش ها و واکنش های نامزدهای انتخابات به صورت "تصفیه شده" به دست مخاطب می رسد.
این کارشناس مسائل رسانه در پایان خاطرنشان کرد: صداوسیما همچنان که تا کنون عمل کرده باید تلاش خود را برای پخش زنده این مناظرات انجام دهد و به رایزنی های خود با ستاد تبلیغات انتخابات که دارای یک جایگاه قانونی است، همچنان ادامه دهد.
منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده