تماشاگان

نخستین موسسه فرهنگی و هنری خصوصی، هنرهای نمایشی ـ مراسم افتتاحیه یکی از زیرمجموعه‌های تخصصی این مجموعه با عنوان تماشاگان کودک و نوجوان در روز جمعه اول اردیبهشت‌ماه برگزارخواهد شد.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - اولین موسسه تئاتر خصوصی کودک و نوجوان افتتاح می‌شود .مراسم افتتاحیه اولین موسسه تئاتر کودک و نوجوان جمعه اول اردیبهشت برگزار می‌شود.  به گزارش مشرق،  نخستین موسسه فرهنگی و هنری خصوصی، هنرهای نمایشی ـ مراسم افتتاحیه یکی از زیرمجموعه‌های تخصصی این مجموعه با عنوان تماشاگان کودک و نوجوان  در روز جمعه اول اردیبهشت‌ماه  برگزارخواهد شد. تماشاگان کودک و نوجوان موسسه خصوصی است که در زمینه فرهنگ سازی، آموزش و تولید نمایش کودک و نوجوان فعالیت می کند.

این موسسه اولین موسسه‌ای است که توانسته است از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دریافت کند و ثبت روز 7 فروردین  به عنوان «روز جهانی تئاتر» در تقویم رسمی کشور از جمله اقدامات این موسسه بوده‌است. «حامد زحمتکش» طراح و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان مسئولیت این مجموعه تخصصی را بر عهده دارد.  مراسم افتتاحیه فعالیت این موسسه روز جمعه اول اردیبهشت ساعت 17 در پلاتو پیچ به نشانی خیابان انقلاب، بعد از خیابان وصال، خیابان اسکو، پلاک 10 طبقه دوم برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده