کد خبر 708713
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
دستگیری

ماموران کلانتری سناباد مشهد با دستگیری دو سارق کارتن خواب پرده از 100 فقره سرقت داخل خودرو برداشتند.

به گزارش مشرق، سرهنگ محمد بوستانی فرمانده انتظامی مشهد گفت:ساعت 04:15 دقیقه بامداد روز شنبه یکی از تیم های کلانتری 15 سناباد در اجرای طرح امنیت محله محور هنگام گشت زنی در محدوده خیابان تورج به دو سرنشین جوان یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شدند.

سرهنگ بوستانی افزود: راننده خودرو به محض مشاهده خودرو پلیس متواری شد که تیم گشت پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و راننده و سرنشین آن در حالی که به صورت پیاده متواری شده بودند را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهمان که دارای سابقه سرقت و کارتن خوابی اند در بازجویی اولیه منکر هرگونه جرمی شدند ولی در چندین مرحله بازجوئی های علمی پلیس به 100 فقره سرقت اموال و قطعات داخل خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان گفت: از شهروندان درخواست می شود نکاتی را در خصوص پیشگیری از سرقت داخل خودرو رعایت کنند از این قبیل که اتومبیل خود را به لوازم ایمن نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان و یا پدال و وسایل تآخیری و بازدارنده مجهز کنند و از پارک اتومبیل در نقاط خلوت و کم نور خودداری کرده و در صورت امکان در پارکینگ پارک شود. هنگام ترک خودرو دقت کنند که درب ها و شیشه ها کاملا بسته باشند و از بجا گذاشتن اشیاء قابل توجه و قیمتی و قرار دادن اوراق شناسایی و سند اتومبیل در داخل خودرو جدا خودداری کنند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس